Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Ніч молитви за місії й місіонерів у селі Вербовець на Вінниччині
12:46 Понеділок 0 919
15-10-2018, 12:46

Ніч молитви за місії й місіонерів у селі Вербовець на Вінниччині

У ніч з 20 на 21 жовтня 2018 року сестри служниці Святого Духа й отці вербісти запрошують молодь на молитовне чування за місії й місіонерів.
«Ідіть, отже, і зробіть учнями всі народи… навчаючи їх берегти все, що я вам заповідав» (Мт 28, 19-20), – каже Ісус Своїм учням – і кожному з нас також! 

Отже, місія Христа – це і твоя місія також. Це нічне чування – чудова нагода зустрітися з Богом, зробити внесок у підтримку місійного руху Церкви, помолитися за місії й місіонерів. Це також можливість поспілкуватися з досвідченими місіонерами, які не побоялися колись залишити свій дім і вирушити у світ на службу Євангелія. Слово до молоді скаже зокрема отець Адам Кручинський SVD, який 15 років служив у Папуа Новій Гвінеї. Зараз він Адам працює в Україні, в селі Струга на Хмельниччині. На подвір’ї своєї парафії він висаджує рідкісні для тутешніх країв японські сакури й магнолії.


«Про місію можна говорити з погляду місіонера, який працює в далеких лісах, а можна – з погляду місіолога, який досліджує місії. Я поєднаю ці дві перспективи й розповім про місію в сучасному світі», – розповідає про плани на спілкування з молоддю місіонер із Польщі.


Нічне чування розпочнеться у суботу, 20 жовтня 2018 року, о 17:00, а закінчиться у неділю вранці. 

Просимо учасників зареєструватися за телефоном 067 64 94 063 (с. Світлана) або написавши на мейл ssps.ukraina@gmai.com. Є можливість поїхати організованим транспортом із Хмельницького до Вербовця. 

Чекаємо на вас! 
Оголошення 10:01 Вівторок 0 190 Запрошення для молоді на ніч чування про розпізнання покликання Комісія у справах богопосвяченого життя при Конференції єпископів РКЦ в Україні щиро запрошує молодь на молитовне чування до Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві, яка відбудеться в ніч з 23 на 24 квітня 2021 р. перед Неділею Доброго Пастиря під гаслом: «Встань і йди» (Мт.2,20).
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.