Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Благодать допомагає витривати в подружжі, а приклад – передавати віру
16:07 Неділя 0 332
26-08-2018, 16:07

Папа: Благодать допомагає витривати в подружжі, а приклад – передавати віру

Першою великою подією Апостольського візиту до Ірландії стала пообідня зустріч Папи з молодими подружніми парами в дублінському соборі Пресвятої Марії.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Культура тимчасовості» і досвід вічного

Розпочинаючи промову, Папа пожартував, що учасники зустрічі спростовують думку, наче молодь не хоче одружуватися. Він подякував літній подружній парі за свідчення п’ятдесятирічного досвіду сімейного життя, назвавши такі пари «хранителями колективної пам’яті».

У сьогоднішній культурі швидкоплинності подружжя – приклад любові, яка породжує нове життя. Через Таїнство Шлюбу воно по-особливому долучається до таємниці вічної Божої любові. Коли християнини вступають у подружній зв'язок, Божа благодать допомагає їм вільно пообіцяти одне одному виняткову і тривалу любов. Так, за словами Папи, їхній союз стає знаком нового й вічного союзу між Богом і Його нареченою Церквою. Христос завжди перебуває серед них. Він підтримує їх протягом усього життя у взаємному даруванні себе, у вірності й у нерозривній єдності. Адже любов – це Божа мрія щодо нас і всього людства.

Співробітники приходу Божого царства

Його Святість заохотив сім’ї всієї Церкви, разом із молодими й літніми подружніми парами, присутніми на зустрічі, висловити подяку Богові за дар віри і благодать християнського подружжя. «У вірності своїм обітницям та в постійності любові, пообіцяймо Господові, що будемо служити приходові Його Царства святості, справедливості й миру», – закликав Папа, вділяючи Апостольське благословення.

Із кафедрального собору він вирушив до Центру допомоги бездомним сім’ям, який провадять отці капуцини, а згодом, повечерявши в нунціатурі, вирушив на стадіон «Croke Park», де приєднався до «Фестивалю родин» у межах ІХ Всесвітньої зустрічі сімей.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий