Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Дияконські свячення у Лановичах
14:45 Понеділок 0 192
13-11-2017, 14:45

Дияконські свячення у Лановичах

12 листопада 2017 р. в Санктуарії Матері Божої Салетинської в Лановичах (Львівська область) відбулися урочисті дияконських свячення. Двом семінаристам зі Згромадження Отців Місіонерів Салетинів, Івану Строгушу і Михайлу Трачу, які родом із Лановичів, свячень уділив Єпископ Едуард Кава, єпископ-помічник у Львові.
У проповіді о. Єпископ наголосив на важливості проповідування Слова Божого і Доброї Новини, що є відповіддю на всі печалі і турботи, які бачимо сьогодні на обличчях простих людей в Україні, а також про те, що життя тих, хто проповідує Добру Новину, має бути взірцем за Словом Божим.

Єпископ подякував численним вірним – мешканцям села – за свідчення їхньої віри, та попросив їх молитися за нових дияконів, котрі за покликанням хочуть в майбутньому стати священиками.

Церемонія завершилась молитвою за покликання до священства та чернечого життя, особливо з України. Про покликання до священства і релігійного життя, щодня моляться міністранти з Лановичів, які щодня в захристії промовляють: Просимо Тебе, Боже, щоб ми отримали покликання до священства і монашого життя. Висновок може бути один: допомагаймо молодим людям відкривати у своєму житті таке покликання, яке дає Милосердний Бог. Україні потрібні нові святі покликання для проповідування Божого Слова та євангелізації світу.

Джерело - Львівська архідієцезія з посиланням на Місіонери Салетини

По темі:
Х Фестиваль дитячої пісні на честь бл. Едмунда Бояновського
Лист співчуття з приводу смерті єпископа УГКЦ Андрія Сапеляка SDB
День Зосередження для духовенства у динаміці lectio divina

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:43 Вівторок 0 122 Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ cестрам катехиткам св. Анни у Львові
Сьогодні, 21 листопада 2017 року, в каплиці Митрополичої Курії, після спільної молитви «Ангел Господній» Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ Сестрам Катехиткам св. Анни (УГКЦ), у Львові.