Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Дияконські свячення в Харкові
10:18 Неділя 0 551
7-01-2018, 10:18

Дияконські свячення в Харкові

У кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії в Харкові в урочистість Богоявлення Господнього під час Меси семінарист Олександр Карапетян був висвячений на диякона.
Про це повідомляє Харківсько-Запорізька дієцезія.
Службу Божу з цієї урочистої нагоди очолив ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк, якому співслужили єпископ-емерит Мар’ян Бучек і єпископ-помічник Ян Собіло.
Семінарист Олександр Карапетян із парафії Матері Божої Салетинської та святого Антонія Падуанського прийняв дияконські свячення у присутності єпископів, священиків, парафіян і гостей.
До святкування долучилися настоятель родинної парафії з міста Нікополь отець Збігнєв Бескур і мама нововисвяченого диякона Олександра.
Христос Народився! Славімо Його!

За темою:
Дияконські свячення Вадима Дороша ОМІ
Освячення нової каплиці в селі Мартинівка на Житомирщині
Відкриття й освячення дитячого будинку сімейного типу у Пнікуті на Львівщині

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:35 Середа 0 76 Домініканське душпастирство в Києві: про досвід особистої зустрічі з Богом Суботнього вечора 13 жовтня в Інституті святого Томи Аквінського учасники домініканського душпастирства говорили про досвід у духовному житті. Отець Ігор Гнюс ОР прочитав доповідь, а опісля відбулася жвава дискусія.