Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва з братом Жаном Даніелем у Рясному
12:56 Вівторок 0 311
13-02-2018, 12:56

Молитва з братом Жаном Даніелем у Рясному

«Де двоє або троє зберуться в Моє ім’я, там Я посеред них» - сказав Ісус. У неділю 11 лютого в парафіяльній спільноті Божого Милосердя в Рясному відбулась екуменічна молитва, на якій був присутній особливий гість – брат Жан Даніель із французької спільноти Тезе. На цю молитву прибули молоді люди з різних куточків Львова. 
Про це повідомляє Парафія Божого Милосердя.

Серед присутніх були також прихожани парафії, яким, мабуть, було незвично бачити стількох молодих людей у храмі в Рясному. Молитовній атмосфері сприяв спів католицького музичного гурту «Lux Mundi», який став окрасою духовної розмови з Богом.

Цей захід відбувся в рамах підготовки до регіональної зустрічі молоді в дусі Тезе, яка відбудеться в квітні у Львові. Брат Жан Даніель заохотив присутніх долучитися до волонтерського руху, пов’язаного з організацією цього заходу. 

Після молитви всі охочі могли почастуватися теплим чаєм і смачними солодощами. Під час товариської зустрічі молодь безпосередньо спілкувалася з братом Жаном Даніелем, ділячись враженнями від присутності на європейських молитовних зустрічах.

Щиро вдячні усім, хто долучився до влаштування цієї важливої події.

За темою:
Молитва про мир з братами із Тезе у катедрі Успіння ПДМ у Львові
Послання архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, до спільноти Тезе – братові Алоїзу
Голова екуменічної комісії Київсько-Житомирської дієцезії: Діалог між християнами – це приклад суспільного діалогу

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:11 Вівторок 0 58 ІІ Екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства 16 лютого 2019 року в читальній залі ЛДУФК відбувся Другий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства. Змагалися 26 учасників – римо-католиків, греко-католиків і протестантів. Представниками Вищої духовної семінарії святого Йосифа у Брюховичах були семінарист Роберто Подольський із першого курсу й семінарист Іван Костецький із пропедевтичного року.