Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Біблія – Божий лист до кожного з нас». Реколекції для підлітків у Крисовичах
11:24 Середа 0 245
14-02-2018, 11:24

«Біблія – Божий лист до кожного з нас». Реколекції для підлітків у Крисовичах

«Біблія – Божий лист до кожного з нас». Під таким гаслом у монастирі Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, що в Крисовичах Мостиського району на Львівщині, з 9 до 11 лютого відбулися реколекції – духовні вправи для підлітків. До них приєдналися учасники зі Львова, з Мостиськ, Волиці, Чишок, Крисовичів і Золотковичів. 
Про це повідомляє сайт Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.

Під час духовних вправ підлітків супроводило запитання: «Яким є Бог? Яке Його справжнє обличчя?» Учасників закликали шукати правдивий образ Бога в Біблії, щоденно читаючи визначений фрагмент із Євангелія. Підлітки вчилися читати й роздумувати над текстом Святого Письма, був час на особисту зустріч зі Словом Божим під час Намету Зустрічі.

Суботні конференції були присвячені постаті Ісуса та людським стосункам із Ним. Ісус – не тільки Той, Хто нас навчає, дає приклад, вказує дорогу; це насамперед Той, Хто все про нас знає і підтримує нас у кожній ситуації. Для читання Святого Письма, яке дозволяє по-справжньому зустрітися з Христом, неабияке значення має чистота нашого серця, стан освячуювальної благодаті.

У суботу ввечері всі учасники приступили до Таїнства Сповіді та Євхаристії. Це стало великою радістю для організаторів.

Володя Баран (13 років), учасник реколекцій із Мостиськ, поділився враженнями: «Реколекції – це для нас не тільки час відпочити, побачитися з друзями, гарно провести вихідні… Це передусім можливість побути більше з Богом, подякувати Йому за життя, за батьків, за все, що нам дає, перепросити за слабкості та гріхи і попросити Його про гарний настрій і позитив».

За темою:
«А ти на чому будуєш?» – реколекції «Дім на скелі»
Реколекції оази Нового життя у Сколе
Спогади, які залишаються у серцях

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий