Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Процесія на честь св. Йоана з Дуклі – покровителя міста Львова
11:37 Вівторок 0 26
27-06-2017, 11:37

Процесія на честь св. Йоана з Дуклі – покровителя міста Львова

24 червня, в Урочистість св. Йоана Хрестителя у Львові відбулося вшанування покровителя міста – св. Йоана з Дуклі, мощі якого було внесено до святині, у якій він служив - храму св. Андрія колишнього Бернардинського монастиря.
Євхаристію та процесію з храму св. Андрія до Митрополичої Базиліки очолив віце-міністр Провінції св. Архангела Михаїла, бр. Емануїл Сабадах, OFM, котрий у гомілії закликав вірних на взір св. Йоана з Дуклі бути справжніми вірними Церкви Христової, котрі не лише мають відносини з Богом, але передусім мають велику єдність з усіма членами місцевої Церкви.
На святкування прибули монахи Провінції святого Архангела Михаїла Ордену Братів Менших Францисканців в Україні, духовенство й вірні латинського і візантійського обрядів, городяни різних національностей, а також паломники з Дуклі.
Євхаристію своїми співами прикрасив молодіжний хор «Джерело»  із парафії св. Йоана з Дуклі (Житомир).
Від храму св. Андрія урочиста процесія з мощами св. Йоана з Дуклі вирушила вулицями міста Львова до митрополичої базиліки, і завершилася вшанування моещй св. Яна перед головнив вівтарем латинської Катедри.


Автор : Андрій Чорний
Джерело - Львівська архідієцезія

По темі:
Гомілія Митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького під час єпископського рукоположення Едварда Кави OFMConv
Посвячення нової Каплиці «Святої Родини» в будинку Сестер Францисканок Родини Марії у Бібрці
Архієпископ Мокшицький на Ясній Горі: перемагати зло добром

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:43 П'ятниця 0 60 День Спільноти Руху Світло-Життя у Києві

Збір урожаю розпочато. Осінній День Спільноти тому гарний доказ. Цілісіньке літо учасники Руху Світло-Життя підживлювали, пололи і обробляли від шкідників свої тендітні серця, душі і розум, аби зростати на формаційній ниві і «достигати» для Неба. Отож, Київ, проспект Перова, парафія Марії-Матері Церкви стала 16 вересня місцем зустрічі Руху Світло-Життя Київсько-Житомирської Дієцезії і першим пунктом прийому численних перших плодів літа.