Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Францисканська зустріч молоді у Зарічанах 2017
15:02 Вівторок 0 663
31-10-2017, 15:02

Францисканська зустріч молоді у Зарічанах 2017

З 27 по 29 жовтня у мальовничих Зарічанах, де природа сприяє роздумам та духовному відпочинку, Францисканська молодь, наслідуючи свого покровителя – святого Франциска з Асізі, мала реколекції. Темою зустрічі була «Місце ФраМ у світі».
Проповіді священиків, адорація, конференції, тренінги та праці в групах допомогли усім присутнім глибше пізнати святого Франциска, Третій орден світських та місце ФраМ у ньому: функції, цілі та норми поведінки.
Можна з впевненістю сказати, що духовні вправи принесли хороший плід, адже у суботу під час вечірніх молитов, 12 учасників реколекцій склали обітниці Францисканської молоді, пообіцявши наслідувати у вчинках святого Франциска, завжди і всюди обирати добро, брати активну участь в житті парафії, бути вісником Церкви Божого Миру.


Також того вечора відбулася капітула, де було обрано нове керівництво ФраМ:
Асистент – о. Кирило Тополевський;
Модератор – Маріанна Соложенцева;
Віце-модератор – Вероніка Чорноус;
Секретар – Вероніка Главацька.  


 Атмосферу урочистості молодіжній зустрічі додав приїзд єпископа Віталія Кривицького. Свята Меса, очолена владикою, проповідь та зустріч єпископа з молоддю, дозволила усім присутнім по-новому пізнати дві заповіді любові до Бога та ближнього. Отець-єпископ наголосив, що наша любов повинна вимірюватися власними жертвами. Крім того, тривалий час працювавши з молоддю, Його Первосвященство поділився деякими секретами виховання та праці з молоддю, звернувши велику увагу на самосвідомість молодих людей.ФраМ подарувала єпископу Віталію «молодіжний хрест» Сан Дам’янo – улюблений символ францисканців, виготовлений з шоколадок, та браслет Францисканської молоді, де зазначено про обов’язок щоденної молитви о 21 годині за усю Францисканську спільноту. Єпископ пообіцяв, що буде єднатися у молитві з молоддю та їх душпастирями.


Отож, щиро дякуємо усім організаторам зустрічі, керівництву Карітас-Спес у Зарічанах, учасникам реколекцій та вітаємо нове керівництво ФраМ. Нехай зустріч принесе стократні плоди, а Господь обдаровує мудрістю та наснагою.До зустрічі на Андріївських вечорницях у Полонному.

Джерело: Київсько-Житомирська дієцезія з посиланням на ofm.org.ua

По темі:
А ти заповнив анкету для Синоду?
Молитва про мир з братами із Тезе у катедрі Успіння ПДМ у Львові
День зосереждення молоді парафії святого Олександра

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:24 Вівторок 0 249 Урочистість Матері Божої Фатімської в Довбиші 28 років тому фігурку Матері Божої Фатімської принесли в Довбиш і передали місцевим парафіянам паломники з Житомира, які пройшли з нею 13 км від траси Київ-Чоп. Люди зі сльозами радості вітали Богородицю з далекої Португалії, яка стала такою близькою їхнім серцям.