Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Iнавгураційний Симпозіум «Церква у часи перемін»
12:00 Понеділок 0 98
23-10-2017, 12:00

Iнавгураційний Симпозіум «Церква у часи перемін»

У рік єпископа Яна Цєнського та з нагоди Інавгурації Академічного року 2017/2018, 20 жовтня в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського у Брюховичах відбувся Симпозіум «Церква у часи перемін».
Вступним словом його відкрив директор Інституту о. др. Яцек Уліяш. Насичену маловідомими фактами доповідь «Генеза - історія покликання єпископа для римських католиків в Україні в особі о. Яна Цєнського» виголосив єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек.

О. др. Яцек Уліяш розповів про малознану сучасникам постать рідного брата єпископа Яна Цєнського – о. Володимира Цєнського. Емоційним був виступ о. проф. др габ. Целестина Напюрковського OFM Conv.

Ряд прелегентів, котрі з різних причин не змогли приїхати, надіслали свої реферати, які оголошено, а згодом всі вони будуть надруковані.

Архієпископа Мечислава Мокшицького представляв Генеральний Вікарій Львівської Архідієцезії о. Юзеф Павлічек.

На завершення св. Месу для учасників Симпозіуму відправив єпископ Мар’ян Бучек, а на закінчення літургії присутні вшанували реліквії св. Яна Кантого, літургійний спомин якого відзначався.
Фото: Ірина Рудь, Андрій Чорний
Автор : Костянтин Чавага

Джерело - Львівська архідієцезія

По темі:
150-ліття Львівського Лікарського Товариства
Допомога «Сaritas-SPES» Львівської Архідієцезії для лікарень у Мостиськах та Судовій Вишні
25-річчя відновлення парафії у Пилатківцях на Тернопільщині

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:53 Четвер 0 172 Домініканський круглий стіл в Університеті ім. М. П. Драгоманова
15 листопада 2017 року, коли Католицька Церква згадує, а домініканці особливо вшановують єпископа й доктора Церкви святого Альберта Великого, студенти факультету історичної освіти Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова зустрілися на круглому столі з представниками Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського, щоб дізнатися про Орден Проповідників і його діяльність в Україні.