Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа: завдання всього суспільства – подбати про гідну працю
18:06 Понеділок 0 104
2-10-2017, 18:06

Папа: завдання всього суспільства – подбати про гідну працю

Безробіття – це дійсність, до якої не можна звикати, немовби це тільки статистика. Подбати про гідну працю – це завдання всього суспільство. На цьому наголосив Папа Франциск перед проказуванням молитви «Ангел Господній» у неділю 1 жовтня 2017 р., перебуваючи з пастирським візитом в італійському місті Болоньї. На центральну площу Болоньї зібралися не тільки робітники, а й працедавці, представники профспілок, безробітні.

Святіший Отець вказав на важку й занепокоюючу ситуацію, пов’язану з безробіттям, зокрема, молоді та численних осіб, які втратили роботу й не мають можливості її наново знайти. Він закликав не піддаватись логіці прибутку, а ставити в центрі людину та загальне добро.
«Економічна криза має європейський та всесвітній вимір», – сказав Єпископ Риму, вказуючи, що це також і етична, духовна та людська криза, з якої можна вийти тільки завдяки спільним зусиллям. Він наголосив, що прямування до справедливішого суспільства не є мрією минулого, але заанґажуванням, ділом, яке потребує зусилля всіх людей. «Не зможемо по-справжньому допомогти бідним, якщо не дамо їм можливість знайти працю», – сказав Його Святість та заохотив шукати мудрі й далекоглядні розв’язки, ставлячись до теперішніх проблем не тільки як до труднощі, але й як до нагод для розвитку та вдосконалення.
Після молитви «Ангел Господній» Папа Франциск розділив трапезу солідарності в базиліці святого Петронія, на яку зібралось понад 1000 бідних, біженців та в’язнів.

Джерело: Радіо Ватикану

По темі:
Папа Франциск: молитва – це сила нашої євангелізаційної місії
Папа: звіщати милосердя – головне завдання того, хто євангелізує
Папа: архангели послані Богом, щоб супроводжувати нас у житті

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Слово Папи Франциска 16:21 П'ятниця 0 65 Папа: Святість – це постійне приймання Божого прощення
«Нехай Господь дасть нам благодать внутрішньої правди», – цією молитвою можна підсумувати проповідь Папи Франциска, яку він виголосив у каплиці «Дому Святої Марти» у Ватикані у п’ятницю, 20 жовтня 2017 р., роздумуючи над літургійним читанням із Послання святого апостола Павла до римлян, у якому апостол закликає через віру приєднатись до Господа, пам’ятаючи при цьому, що віра є даром Божим, а не заслугою за наші діла.