Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Виставка «Свідчення віри. Біблійні традиції в ісламському світі» триває в Берлінському музеї Пергамон
14:28 П'ятниця 0 1 432
6-10-2017, 14:28

Виставка «Свідчення віри. Біблійні традиції в ісламському світі» триває в Берлінському музеї Пергамон

Чудові рукописи, створені від глибокої давнини до ХІХ століття, з колекції Берлінської державної бібліотеки (Staatsbibliothek zu Berlin Staatsbibliothek) і Музею ісламського мистецтва (Museum für Islamische Kunst), які зараз можна побачити на виставці «Свідчення віри. Біблійні традиції в ісламському світі» в Берлінському музеї Пергамон (Pergamonmuseum), свідчать про адаптацію християнських традицій в ісламському мистецтві на Близькому Сході.
На виставці також представлені вірменські ілюстровані Євангелія, сирійський пергаментний фрагмент Біблії ранньохристиянської епохи, коптські папіруси й інші християнські артефакти, написані різними мовами регіону.Експонати демонструють приклади впливу біблійних тем на ісламську культурну традицію. Індійські мініатюри з християнськими мотивами з Колекції Волльмера (Vollmer Collection) вдало доповнюють виставку, повідомляє сайт музею Пергамон.

Джерело: sib-catholic.ru

По темі:
Святий Франциск в мистецтві
Йоркське Євангеліє очима природничників
З історії мистецтв: каяття Марії Магдалини

Культура 10:00 Середа 0 1 431 Таємниця «Київської мадонни» з метро Цей образ «Київської мадонни» став яскравим і зворушливим уособленням українських матерів, які змушені сьогодні ховатися у бомбосховищах від «визвольної» російської армії. Стрімке поширення цього малюнка часто супроводжується питанням: «Хто автор?». Справді, кому вдалося так тонко відчути і передати безневинність українських матерів із дітьми, які страждають від тотальної світової «стурбованності» і безглуздої жорстокості рашистів по відношенню до українців?
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.