Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Виставка «Свідчення віри. Біблійні традиції в ісламському світі» триває в Берлінському музеї Пергамон
14:28 П'ятниця 0 66
6-10-2017, 14:28

Виставка «Свідчення віри. Біблійні традиції в ісламському світі» триває в Берлінському музеї Пергамон

Чудові рукописи, створені від глибокої давнини до ХІХ століття, з колекції Берлінської державної бібліотеки (Staatsbibliothek zu Berlin Staatsbibliothek) і Музею ісламського мистецтва (Museum für Islamische Kunst), які зараз можна побачити на виставці «Свідчення віри. Біблійні традиції в ісламському світі» в Берлінському музеї Пергамон (Pergamonmuseum), свідчать про адаптацію християнських традицій в ісламському мистецтві на Близькому Сході.
На виставці також представлені вірменські ілюстровані Євангелія, сирійський пергаментний фрагмент Біблії ранньохристиянської епохи, коптські папіруси й інші християнські артефакти, написані різними мовами регіону.Експонати демонструють приклади впливу біблійних тем на ісламську культурну традицію. Індійські мініатюри з християнськими мотивами з Колекції Волльмера (Vollmer Collection) вдало доповнюють виставку, повідомляє сайт музею Пергамон.

Джерело: sib-catholic.ru

По темі:
Святий Франциск в мистецтві
Йоркське Євангеліє очима природничників
З історії мистецтв: каяття Марії Магдалини

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Культура 14:48 Середа 0 101 "Сповідь" - кращий короткометражним фільм Міжнародного католицького кінофестивалю Цей короткометражний фільм несе неймовірно потужне та вражаюче послання. Фільм "Сповідь" Джона Лароу з Південної Кореї став кращим короткометражним фільмом на Міжнародному католицькому кінофестивалі. Крім цього отримав 5 нагород на інших Міжнародних кінофестивалях.