Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
10:19 П'ятниця 0 854
29-09-2017, 10:19

Учитися слухати як Марія

Над таким заохоченням роздумували сестри різних українських чернечих згромаджень під час формаційної зустрічі у Кам’янці-Подільському.
Подібні зустрічі відбуваються вже третій рік поспіль, цього разу учасниць було 14. Зустріч призначена для сестер з постулату, новіціату, юніорату та їх наставниць. Це час для молитви, ділення досвідом зустрічі з Богом, духовного життя та спільного відпочинку, неформального спілкування. До монастиря Згромадження Сестер Урсулинок Серця Ісуса в Агонії приїхали представниці таких чернечих родин: Сестри св. Йосифа де Сен-Марк, Малі Сестри Непорочного Серця Марії, Сестри Бенедиктинки-Місіонерки, Спільнота Непорочної Обручниці Святого Духа, Згромадження Дочок Марії Помічниці, Сестер Служниць Святого Духа.
Тематикою зустрічі стала тема слухання і послуху. Сестра Гіацинта Князєва OSBM на початку зустрічі заохотила сестер вдивлятись у приклад Марії, Яка вміє слухати Ісуса, Яка слухає, так би мовити, всім своїм єством. Під час ділення у групах сестри роздумували над поняттям послуху, слуханням у спільноті, діалогом, відносинами з настоятелькою. Ми відкрили, що послух навіть тоді, коли здається, що настоятелька не має жодної рації робить дива, допомагає відкрити приховані таланти та несе благословіння. Ділення у малих групах допомогло ширше подивитись на ті ситуації, які сестри переживають на щодень, а форматоркам почути думки, які допомагають краще зрозуміти тих, кого вони формують.
Пережити зустріч у світлі Божого слова та теми слухання як Марія допомогли конференції та проповіді, які виголосив отець Станіслав Козьол.
Учасниці зустрічі також відвідали пустельню, де молиться і служить екзорцистом отець В’ячеслав Клембовський.
Дякуємо Богу та всім, хто спричинився до проведення цієї зустрічі за можливість духовного зростання та перебування у гроні сестер, які є молодим поколінням та надією богопосвяченого життя та цілої Церкви в Україні.с. Анастасія Петраускайте
Джерело - Малі сестри Непорочного Серця Марії

По темі:
Молитовний Єрихон
Чвертьстолітній Ювілей сестер йосифіток у Тернополі
Сестрам Єлизаветанкам 175 років

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:00 Понеділок 0 52 Iнавгураційний Симпозіум «Церква у часи перемін»
У рік єпископа Яна Цєнського та з нагоди Інавгурації Академічного року 2017/2018, 20 жовтня в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського у Брюховичах відбувся Симпозіум «Церква у часи перемін».