Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: тільки Бог може обдарувати справжньою розрадою
14:06 Четвер 0 485
28-09-2017, 14:06

Папа: тільки Бог може обдарувати справжньою розрадою

«Нехай Господь навчить нас спрямувати своє життя в напрямку Його спасіння», – сказав Папа Франциск під час ранкової Святої Меси в каплиці резиденції «Дім святої Марти», відслуженої 25 вересня 2017 року.
Він вказав, що ізраїльський народ був визволений з неволі, коли Господь відвідав свій люд і наново привів його до Єрусалиму, та наголосив, що слово «відвідування» є дуже важливим в історії спасіння, бо, «кожне визволення, кожна спасення Божа дія є відвідуванням».
«Коли Господь нас відвідує, Він дарує нам радість, тобто переносить нас у стан утішення, – наголосив Святіший Отець. – Так, вони сіяли в сльозах, але Господь їх утішив, даючи духовну розраду, яка не стається тільки тієї миті, коли її відчуваємо, але є духовним станом кожного християнина, про що навчає вся Біблія».
Його Святість підкреслив, що в людському житті існують гірші та кращі хвилини, але Господь Бог дає нам відчути Його присутність через духовне утішення, наповнює радістю.
Божі відвідини потрібно очікувати з якнайбільшою чеснотою, якою є надія. Дуже часто надія тільки жевріє, але може також і розгорітись з великою силою, як «жар під попелом». Тому, християн повинен прагнути зустрічі з Богом, прагнути утішення, яке з неї випливає.
«Божа розрада торкається нашого нутра, оживляє нас і обдаровує зростом у любові, вірі й надії, а також веде до оплакування власних гріхів. Господнє утішення підносить наші душі до неба, до Божих справ, а також заспокоює душу Божим миром», – наголосив Святіший Отець, вказавши, що тільки Бог може обдарувати справжньою розрадою. Це не веселощі, які не є чимось поганим, бо всі ми є людьми, але утішення повністю охоплює людину, дозволяючи відчути Божу присутність, визнати, що це Господь.
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа: з Богом ми не самотні в боротьбі з відчаєм
Папа відкрив кампанію Caritas Internationalis на користь мігрантів
Папа: для Бога ніколи не є надто пізно, Він першим нас шукає

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий