Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Зустріч Конференції вищих настоятелів чоловічих інститутів богопосвяченого життя
16:22 П'ятниця 0 1 330
15-09-2017, 16:22

Зустріч Конференції вищих настоятелів чоловічих інститутів богопосвяченого життя

11.09.2017 року в м. Житомирі, в монастирі Братів Менших Францисканців відбулася зустріч Конференції вищих настоятелів чоловічих інститутів богопосвяченого життя.

Зустріч розпочалася Євхаристією, яку очолив о. Даниїл Ботвіна, міністр провінціальний Братів Менших. Під час зустрічі було обрано консульту Конференції, яка є її керівним органом. До складу консульти увійшли Брат Блажей Суска, OFMCap - голова, о. Даниїл Ботвіна,  OFM - заступник, а також консультори: О. Юзеф Кухарчик OCD, брат Станіслав Кава, OFMConv.,  о. Павло Вишковський, OMI. Секретар Конференції, о. Юстин Міщенко OSPPE, був обраний теж секретарем консульти. Предметом засідання було декілька тем,  зокрема співпраця з Конференцією Римсько-католицьких єпископів України, співпраця з Конференцією жіночих інститутів богопосвяченого життя, допомога в АТО, а також юридичні нюанси затвердження статутів парафій, монаших домів та провінцій.

о. Юстин Міщенко OSPPE


По темі:

Зустріч Рад Конференцій вищих настоятелів і настоятельок РКЦ

Відбувся Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:00 Понеділок 0 47 Iнавгураційний Симпозіум «Церква у часи перемін»
У рік єпископа Яна Цєнського та з нагоди Інавгурації Академічного року 2017/2018, 20 жовтня в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського у Брюховичах відбувся Симпозіум «Церква у часи перемін».