Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Подячні урочистості з нагоди 25-ліття служіння сестер зі Згромадження Служниць Пресвятого Серця Ісусового у Золочеві
14:25 П'ятниця 0 2 016
29-09-2017, 14:25

Подячні урочистості з нагоди 25-ліття служіння сестер зі Згромадження Служниць Пресвятого Серця Ісусового у Золочеві

У суботу, 2 вересня цього року, під час відзначення 100 річниці обявлень Матері Божої у Фатімі (Португалія) і перегринації фігурки Матері Божої Фатімської у нашій парафії, ми переживали також подячні урочистості з нагоди 25-ліття служіння сестер зі Згромадження Служниць Пресвятого Серця Ісусового /CSSCJ/, званих також – Сестри Серцянки.
Урочисту Святу Месу в цей день очолив єпископ Едвард Кава OFMConv, новопризначений єпископ-помічник Львівської Архідієцезії, наймолодший єпископ Католицької Церкви у світі.В урочистості взяли участь численно зібрані вірні, а також гості і паломники разом зі священиками та сестрами на чолі з Генеральною Матірю Згромадження Серцянок с. Ольгою Подсадньою.
Над усе Господу Богові, але і всім Благодійникам дякуємо за той чудовий час благодаті перегринації фігурки Матері Божої Фатімської у нашій парафії і за той ювілейний час 25 років ревного і жертовного СЛУЖІННЯ СЕРЦЯ сестер-серцянок в нашій парафії.
Джерело - Львівська архідієцезія з посиланням на Zloczow.com

По темі:
Учитися слухати як Марія
Молитовний Єрихон
Чвертьстолітній Ювілей сестер йосифіток у Тернополі
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.