Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Освячення дому сестер-серцянок і впровадження мощей св. Йосифа Пельчара у Рудках
10:19 П'ятниця 0 973
6-10-2017, 10:19

Освячення дому сестер-серцянок і впровадження мощей св. Йосифа Пельчара у Рудках

1 вересня 2017 року в парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Рудках на Львівщині генеральна настоятелька згромадження Ольга Подсадня заснувала філіальний дім серцянок, що належить до спільноти серцянок у Львові по вулиці Пекарській. Тут служитимуть дві сестри: сестра Максимілля Ґєруля, відповідальна за спльноту, буде займатися катехитичним служінням для дітей та молоді, а також с. Томаша Верґелес, котра, продовжуючи працю медсестри в лікарні у Львові, буде одночасно допомагати в захристії й відвідувати хворих у парафії.
Для згромадження це місце є особливим, бо 2 липня 1921 року образ Матері Божої Рудківської, що знаходитсья у головному вівтарі місцевої церкви, коронував засновник Згромадження св. Йосиф Пельчар.

В день літургійного спомину Різдва Пресвятої Діви Марії, 8 вересня, до храму в Рудках були введені реліквії єпископа Пельчара, які настоятелю передала Генеральна Матір Згромадження. Очолив відпустову Святу Месу та виголосив проповідь архієпископ Мечислав Мокшицький, ординарій львівський, якому співслужили директор відділу загального душпастирства Львівської курії о. Славомір Зелінський OFM Conv, настоятель парафії о. Юрій Василенко, вікарій о. Міхал Махньо, о. Анджей Зьобер та священики з наколишніх парафій.
Після Євхаристії архієпископ Мечислав освятив каплицю в будинку сестер-серцянок.Джерело - Львівська архідієцезія з посиланням на Siostry Sercanki

По темі:
Відпуст у храмі св. Терези, що будується в Брюховичах
Освіта – це благо, якого ніщо не може нас позбавити. Свято вчителя в Санктуарії Матері Божої Фатімської у Крисовичах
Відпочинок мостиських дітей і підлітків у Луцькій дієцезії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 09:12 П'ятниця 0 118 Молитва за єдність християн у Харкові ​​​​18 січня у світі розпочався цьогорічний Тиждень молитов про єдність християн. Вже за традицією, християнські спільноти Харкова з 20 по 25 січня щодня збираються на спільні молебні по черзі у своїх храмах. Темою цього тижня вибрані слова: «Будьмо милосердними» (Діян 28,2). А для роздумів обрано фрагмент з Діянь святих Апостолів 27,18 – 28,10.