Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: «Invictus Games» – знак єдності між народами та гідності кожного людського життя
10:39 Вівторок 0 804
26-09-2017, 10:39

Папа: «Invictus Games» – знак єдності між народами та гідності кожного людського життя

Папа привітав учасників «Invictus Games» в Торонто, в яких беруть участь військові, що стали інвалідами під час бойових операцій.  

Засновником Міжнародні паралімпійські «Ігри нескорених» заснував 2014 року Генрі, принц Уельський. Цього року в 12 видах спорту беруть участь 550 ветеранів-інвалідів з 17-ти країн світу, серед них вперше – також і ветерани з України.

У посланні за підписом кардинал П’єтро Пароліна, Державного Секретаря Святої Столиці, Святий Отець висловлює сподівання, що «Ігри нескорених» зможуть стати знаком єдності між народами та гідності кожного людського життя, та молиться, щоб вони сприяли плідній зустрічі між народами, культурами та релігіями. Він заохочує учасників дати світові ще одне свідчення незламності людського духа, який завдяки Божій благодаті з мужністю та рішучістю спроможний дати відповідь на будь-який виклик.

Його Святість з глибокою вдячністю згадує великі жертви військових-паралімпійців, спрямовані на сприяння мирові, як від імені їхніх країн, так і всього людства.

Послання Папи Франциска на ім’я архієпископа Торонто Томаса Коллінза було прочитане в катедральному соборі святого Якова під час міжрелігійної зустрічі, в якій брали участь представники християнських, єврейських, мусульманських, індуїстських та буддистських громад.

Джерело - Радіо Ватикану


По темі:

Папа: міграція є нагодою для розвитку щирого міжрелігійного та екуменічного діалогу

Папа: Церква має нульову толерантність щодо сексуальних зловживань над дітьми

Папська катехеза за 20 вересня 2017 року (повний текст)

Новини з Ватикану 12:01 Середа 0 97 Кардинал Сандрі про візит Папи до Іраку: принести радість і втішення Наприкінці першого тижня березня Папа Франциск відвідає Ірак, країну, поранену війнами та насильством, де зустрінеться з місцевими християнами та представниками інших релігій. Префект Конгрегації Східних Церков кардинал Леонардо Сандрі поділився з нашими колегами думками про причини та значення цієї подорожі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.