Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Учасники конференції ОБСЄ в Києві проаналізували релігійну ситуацію в Україні
11:54 Вівторок 1 240
3-10-2017, 11:54

Учасники конференції ОБСЄ в Києві проаналізували релігійну ситуацію в Україні

Українські громадські активісти, політики й іноземні експерти обговорили проблематику людського виміру безпеки в Україні.
Конференція відбулася в Києві 2627 вересня за ініціативи Бюро з питань демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ, повідомляє Інститут релігійної свободи.
Дискусії стосувалися питань комплексного та спільного реагування на злочини на релігійному ґрунті, зміцнення коаліції між організаціями громадянського суспільства та органами влади в Україні, зміцнення демократичних інститутів і сприяння демократичному врядуванню, а також ролі громадянського суспільства, зокрема Церков і релігійних організацій, у захисті й відстоюванні прав людини в Україні.
У межах конференції відбувся спеціальний захід, присвячений питанням свободи релігії та віросповідання в Україні. Його метою було проаналізувати стан виконання рекомендацій, підготованих учасниками навчальних семінарів у Вінниці, Одесі та Києві, які відбулися 20152016 року за сприяння БДІПЛ ОБСЄ.
Аналітичну доповідь із цього приводу представив виконавчий директор Інституту релігійної свободи Максим Васін. Своє бачення релігійної ситуації в Україні презентував директор Департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури України Андрій Юраш. Про навчальні проекти БДІПЛ в Україні розповіла співробітниця Бюро Ділноза Сатарова.
Спікери заходу відповіли на запитання присутніх, зокрема щодо законопроектів №4128 і №4511 та актуальності навчальних заходів з питань свободи віросповідання для українських суддів.
Джерело - Інститут релігійної свободи

По темі:
Закон про освіту запровадив принцип «гроші за учнем» та новації у сфері релігійної освіти
Комітет ВР підтримав скасування нотаріального посвідчення статутів релігійних організацій
Релігійна організація вправі не міняти назву під час перереєстрації – роз'яснення Мін’юсту

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Ирина Викторовна
Додав Ирина Викторовна
4 жовтня 2017 23:29
Здравствуйте, предлагаем Вам услуги комплексного продвижения вашего сайта, подробнее с нашими услугами Вы можете ознакомиться по ссылке http://www.anacron.ru/ Извините за беспокойство.
Новини з України 12:00 Понеділок 0 52 Iнавгураційний Симпозіум «Церква у часи перемін»
У рік єпископа Яна Цєнського та з нагоди Інавгурації Академічного року 2017/2018, 20 жовтня в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського у Брюховичах відбувся Симпозіум «Церква у часи перемін».