Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа до нововисвячених єпископів: Cмиренно супроводжуйте шлях людини
16:06 Четвер 0 608
14-09-2017, 16:06

Папа до нововисвячених єпископів: Cмиренно супроводжуйте шлях людини

Про важливість смиренно супроводжувати сучасну людину на її життєвому шляху говорив Папа Франциск до нововисвячених єпископів зі всього світу, які цими днями з’їхалися до Рима, щоб узяти участь у традиційних щорічних спеціальних курсах, організованих Конгрегацією в справах єпископів і Конгрегацією для Східних Церков для ієрархів, висвячених протягом останніх дванадцяти місяців.

Серед учасників зустрічі, до яких Папа звернувся у Климентійському залі 14 вересня 2017 року, є два владики української Римсько-Католицької Церкви: Віталій Кривицький, єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, й Едвард Кава, єпископ-помічник Львівської архідієцезії.

У середу 13 вересня для учасників курсу нововисвячених єпископів у римському санктуарії Богородиці Божественної Любові була відслужена Свята Літургія у візантійському обряді, яку очолював архієпископ Циріл Васіль SJ, секретар Конгрегації для Східних Церков. Співслужили три священики УГКЦ: монсеньйор Ярослав Карп'як, працівник Конгрегації для Східних Церков, отець Олександр Сапунко, душпастир громад УГКЦ в містах Феррара, Ровіго та Карпі, й отець доктор Теодосій Грень ЧСВВ, віце-ректор української Колегії святого Йосафата, студенти якої прикрасили Божественну Літургію співом.

Джерело - Радіо Ватикану


По темі:

Папа Франциск про таїнство любові Господнього Хреста

Папа: Свідчення колумбійського народу – багатство Церкви
Папа закликав світових лідерів шукати спільне доброЗалишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Слово Папи Франциска 16:09 Середа 0 44 Папа: Релігії покликані поширювати мир
«Мир – це першочергове завдання також і в сьогоднішньому світі, в якому багато народів розтерзані війнами й насиллям. Мир – це божественний дар і, одночасно, людське досягнення», – такими словами Папа Франциск звернувся до делегатів міжнародного міжрелігійного руху «Релігії за мир», прийнявши їх у Ватикані перед загальною аудієнцією вранці 18 жовтня 2017 року.