Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Центральна урочистість Ювілейного Фатімського Року в Одесько-Сімферопольській дієцезії
12:25 Понеділок 0 1 157
18-09-2017, 12:25

Центральна урочистість Ювілейного Фатімського Року в Одесько-Сімферопольській дієцезії

У суботу, 16 вересня 2017 року в санктуарії Матері Божої Фатімської в Одесі на Таїрові відбулась центральна урочистість Ювілейного Фатімського Року в Одесько- Сімферопольській дієцезії, яку очолив митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький за участю єпископів Одесько-Сімферопольських ординарія Броніслава Бернацького і помічника Яцека Пиля OMI, ординарія Кам`янець- Подільського Леона Дубравського OFM, духовенства та вірних з дієцезії і поза нею.


Відповідно до Пастирського послання Конференції Римсько-Католицьких Єпископів в Україні з нагоди Ювілейного року Сторіччя Фатімських об`явлень Ювілейний Фатімський Час Благодаті для Церкви в Україні триватиме від 13 травня до 13 жовтня 2017 року. За цей час вже відбулись центральні урочистості в дієцезіях Луцькій (13 травня), Кам`янець- Подільській (6 липня), Київсько- Житомирській (16 липня), яка стала загальноукраїнською, та в Харківсько- Запорізькій (15 серпня). 13 жовтня відбудеться така урочистість у Львівській архідієцезії, а 11 листопада - у Мукачівській.

Джерело: Львівська архідієцезія з посиланням на Костели і Каплиці

Фото: САНКТУАРІЙ МАТЕРІ БОЖОЇ ФАТІМСЬКОЇ в м. Одеса

По темі:

Акт присвячення України Непорочному Серцю Марії пастирями Римсько-Католицької Церкви в Україні
Зустріч Конференції вищих настоятелів чоловічих інститутів богопосвяченого життя
Щоб на нашім столі не забракло хліба. Обжинки в Бердичеві

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:10 Вівторок 0 105 Єпископ Едвард Кава у Куликові: «Бог запрошує нас, щоб ми були добрими» У неділю, 8 грудня єпископ Едвард Кава очолив святкування храмового свята в парафії святого Миколая у Куликові. Перед Святою Месою владика Едвард освятив новий вівтар, амвон, вхідні двері та відновлений вівтарний хрест.