Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Центральна урочистість Ювілейного Фатімського Року в Одесько-Сімферопольській дієцезії
12:25 Понеділок 0 781
18-09-2017, 12:25

Центральна урочистість Ювілейного Фатімського Року в Одесько-Сімферопольській дієцезії

У суботу, 16 вересня 2017 року в санктуарії Матері Божої Фатімської в Одесі на Таїрові відбулась центральна урочистість Ювілейного Фатімського Року в Одесько- Сімферопольській дієцезії, яку очолив митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький за участю єпископів Одесько-Сімферопольських ординарія Броніслава Бернацького і помічника Яцека Пиля OMI, ординарія Кам`янець- Подільського Леона Дубравського OFM, духовенства та вірних з дієцезії і поза нею.


Відповідно до Пастирського послання Конференції Римсько-Католицьких Єпископів в Україні з нагоди Ювілейного року Сторіччя Фатімських об`явлень Ювілейний Фатімський Час Благодаті для Церкви в Україні триватиме від 13 травня до 13 жовтня 2017 року. За цей час вже відбулись центральні урочистості в дієцезіях Луцькій (13 травня), Кам`янець- Подільській (6 липня), Київсько- Житомирській (16 липня), яка стала загальноукраїнською, та в Харківсько- Запорізькій (15 серпня). 13 жовтня відбудеться така урочистість у Львівській архідієцезії, а 11 листопада - у Мукачівській.

Джерело: Львівська архідієцезія з посиланням на Костели і Каплиці

Фото: САНКТУАРІЙ МАТЕРІ БОЖОЇ ФАТІМСЬКОЇ в м. Одеса

По темі:

Акт присвячення України Непорочному Серцю Марії пастирями Римсько-Католицької Церкви в Україні
Зустріч Конференції вищих настоятелів чоловічих інститутів богопосвяченого життя
Щоб на нашім столі не забракло хліба. Обжинки в Бердичеві

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 09:19 Вівторок 0 90 Перша Свята Меса, після повернення храму в севастопольському костелі в Криму У неділю, 18 листопада 2018 року, на завершення Святих Мiciй в костелі святого Климентія у Севастополі в Криму єпископ Яцек Пиль OMI відправив у співслужінні інших священиків першу після повернення храму Святу Месу та освятив встановлений на фасаді святині пам'ятний Місійний хрест.