Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа: Нехай же Господь вбереже світ від усякого тероризму!
09:54 Четвер 0 55
5-10-2017, 09:54

Папа: Нехай же Господь вбереже світ від усякого тероризму!

Під час загальної аудієнції у середу, 4 жовтня 2017 р., Папа Франциск привітав делегацію з Єгипту, члени якої прибули на зустріч з Єпископом Рима, аби поблагословити ікону, що зображує втечу Пресвятої Родини до Єгипту.
«З приємністю згадую свій Апостольський візит до вашої благородної землі та її великодушного народу; землі, на якій жили святий Йосиф, Діва Марія, Дитя Ісус та численні пророки; землі, благословенної крізь віки цінною кров’ю мучеників та праведників; землі згоди й гостинності, зустрічі, історії та цивілізації», – сказав Святий Отець. Він побажав: «Нехай же Господь поблагословить вас усіх та захистить вашу країну, Близький Схід і весь світ від усякого лиха, від будь-яких проявів тероризму та від лукавого!».

Зазначимо, що цими днями у Римі перебуває, зокрема, єгипетський Міністр з питань туризму Яхія Рашид, який приїхав для того, щоб представити проект паломництва так званим «Шляхом Пресвятої Родини». Мова йде маршрут, що поєднує місця, які, згідно з переданням, відвідували Йосиф, Марія та Дитя Ісуса, втікаючи від Іродового насильства.

Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа: Господи, визволи світ від нелюдського насильства тероризму
Мексика: феміністки заявили про причетність до вибуху на резиденцію єпископів
Папа про теракти в Лондоні: Нехай Святий Дух дарує мир


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Слово Папи Франциска 16:21 П'ятниця 0 65 Папа: Святість – це постійне приймання Божого прощення
«Нехай Господь дасть нам благодать внутрішньої правди», – цією молитвою можна підсумувати проповідь Папи Франциска, яку він виголосив у каплиці «Дому Святої Марти» у Ватикані у п’ятницю, 20 жовтня 2017 р., роздумуючи над літургійним читанням із Послання святого апостола Павла до римлян, у якому апостол закликає через віру приєднатись до Господа, пам’ятаючи при цьому, що віра є даром Божим, а не заслугою за наші діла.