Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа: співчуття та молитва за жертв масового розстрілу в Лас-Вегасі
10:04 Вівторок 0 69
3-10-2017, 10:04

Папа: співчуття та молитва за жертв масового розстрілу в Лас-Вегасі

«Глибоко засмучений» стріляниною в Лас-Вегасі (США), внаслідок якої майже 60 осіб загинуло, а понад 400 було поранено, Папа Франциск надіслав телеграму співчуття місцевому єпископові, запевнюючи «духовну близькість до тих, хто зазнав цієї немислимої трагедії».
Святий Отець високо оцінив зусилля поліції та служби швидкої допомоги й запевнив, що молитиметься «за померлих і загиблих, ввіряючи їх милосердній любові Всемогутнього Бога».
Найбільший масовий розстріл в історії США стався в Лас-Вегасі 1 жовтня 2017 р., коли 64-річний чоловік відкрив стрілянину по учасниках музичного фестивалю.
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Співчуття Папи жертвам нещасного випадку на португальському острові Мадейра
Співчуття Папи Франциска з приводу упокоєння кардинала Майснера
Співчуття Папи Франциска з приводу трагедії в Лондоні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Слово Папи Франциска 16:21 П'ятниця 0 65 Папа: Святість – це постійне приймання Божого прощення
«Нехай Господь дасть нам благодать внутрішньої правди», – цією молитвою можна підсумувати проповідь Папи Франциска, яку він виголосив у каплиці «Дому Святої Марти» у Ватикані у п’ятницю, 20 жовтня 2017 р., роздумуючи над літургійним читанням із Послання святого апостола Павла до римлян, у якому апостол закликає через віру приєднатись до Господа, пам’ятаючи при цьому, що віра є даром Божим, а не заслугою за наші діла.