Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив відпустову урочистість в львівській парафії святого Антонія
12:27 П'ятниця 0 181
14-06-2019, 12:27

Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив відпустову урочистість в львівській парафії святого Антонія

Особливим духовним місцем у Львові назвав архієпископ, митрополит Львівський Мечислав Мокшицький храм святого Антонія у Львові. Опівдні 13 червня, в храмове свято, митрополит очолив відпустову Святу Месу в сквері біля костелу та очолив процесію сусідніми вулицями.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У проповіді архієпископ Мокшицький пригадав, що ця львівська святиня завди була діючою. «Це є місце, де ми завжди молилися, могли почувати себе вільними і безпечними, зокрема за часів комуністичних переслідувань, коли за приналежність до віри і її практикування погано сприймалося владою – мовив Його Ексцеленція. – У той похмурим період, сповнений ненавистю до Бога, саме цей храм був світлом надії і опорою віри». Архієпископ Мечислав Мокшицький віддав шану всім, хто через ревні молити до святого Антонія шукав тут шляху до свободи. «Я переконаний, що з цією простою молитвою вдалося перемогти і прогнати зло, що стримували релігійну свободу. Також переконаний, що повторення сьогодні молитви нині дозволить нам захистити віру і віддалити всілякі підступи зла, які атакують нині Церкву, Вітчизну і сім’ю» - сказав архієпископ Мечислав Мокшицький.

Духовенство і вірні молилися польською, українською і російською мовами. Традиційно з квітками лілій прийши римо-католики з різних парафій міста, а також греко-католики і православні. Був пристуній Генеральний консул РП у Львові Рафал Вольскі.

Настоятель парафії отець Павел Одуй ОFM Conv подякував міській владі Львова за дозвіл відсвяткувати урочистість святого Антонія в сквері, а Личаківській райадміністрації за його впорядкування.

Костянтин Чавага

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий