Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Міні паломництво до Санктуарія Бога Отця Милосердного
16:13 Субота 0 325
15-06-2019, 16:13

Міні паломництво до Санктуарія Бога Отця Милосердного

В п’ятницю, 14 червня 2019 року, рано вранці діти, які в цьому році прийняли своє Перше Святе Причастя, разом із настоятелем парафії святого Миколая у Кам'янському братом Адамом Врубель OFM Cap та катехеткою Іриною Савенко, відправились в міні паломництво до Санкруарію Бога Отця Милосердного у Запоріжжі.
Про це повідомляє парафія святого Миколая.

Після Євхаристії знайомство із єпископом отцем Яном Собіло та екскурсія всередині та навколо храму. Багато цікавого побачили та почули першопричасники,  відвідали і місце поховання першого єпископа нашої дієцезії – отця Станіслава Падевського. Пощастило дітворі трохи поспілкуватися і пограти з отцем єпископом Яном, та задзвонити у справжні дзвони, що знаходяться на території Санктуарію.

Ісус Євхаристійний підкріпив паломників духовно, а смаколики та морозиво від єпископа Яна підкріпили тіло. Далі на дітей чекала Хортиця та ласкавий берег Дніпра.

Щасливі та трохи втомлені поверталися додому щоб поділитися своїми враженнями із рідними та друзями. Щиро дякуємо отцю єпископу Яну за гостинність та теплий прийом.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий