Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Храмове свято та миропомазання у Городку на Хмельниччині
12:31 Неділя 0 98
12-05-2019, 12:31

Храмове свято та миропомазання у Городку на Хмельниччині

У середу, 8 травня 2019 року ординарій Кам'янець-Подільський єпископ Леон Дубравський очолив в костелі святого Станіслава, єпископа та мученика, отців-маріянів у Городку на Хмельниччині відпустову урочистість на честь покровителя парафії та уділив Таїнство Миропомазання 84 вірним - шкільній молоді і парафіянам в поважному віці.
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Під час проповіді владика Леон наголосив на важливість миропомазання та поставив у приклад Пресвяту Діву Марію, Котра була сповнена Святого Духа. Єпископ також звертався до кандидатів на миропомазання із запитаннями та просив їх заспівати колядку, підкреслюючи, що колядки і великодні пісні теж передають нам історію спасіння.

Наприкінці Служби Божої вірні подякували за вділене Таїнство єпископу, а також настоятелю храму отцю Віктору Лутковському MIC, отцям-маріянам та черницям, які служать на парафії.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 79 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.