Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Жінка робить світ прекрасним
14:54 Субота 0 432
9-03-2019, 14:54

Папа: Жінка робить світ прекрасним

Приймаючи 8 березня 2019 року делегацію Американського єврейського комітету, Папа Франциск окремо згадав про роль жінок у світі.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«8 березня хочу також сказати кілька слів про незамінний внесок жінки в розбудову світу, що буде домом для всіх. Жінка – це та, хто робить світ прекрасним, хто його оберігає й підтримує його життя. Вона вносить у нього ласку, що оновлює речі, обійми, які не відкидають, мужність самопосвяти», – сказав Папа. Він підкреслив, що саме з материнської ніжності «народжується й відроджується мир».

«Не випадково в розповіді з книги Буття жінку створено з ребра чоловіка під час його сну. Походження жінки близьке до серця та пов’язане з мріями, зі сновидіннями. Вона приносить у світ мрію любові. Якщо нам лежить на серці майбутнє, якщо мріємо про майбутнє миру, то необхідно надати належний простір жінці», – наголосив Його Святість.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:19 Понеділок 0 55 Папа: Кожен повинен робити свій внесок у подолання голоду в світі Для подолання проблеми голоду не вистачить зусиль лише з боку міжнародних організацій. Кожен повинен усвідомити неприпустимість культури відходів і боротися з нею. Про це Глава Католицької Церкви пише в посланні до Всесвітньої Продовольчої Програми ООН.