Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошуємо на IV Дієцезіальний Чемпіонат з футболу між юнаками Мукачівської дієцезії
12:36 Вівторок 0 508
6-06-2017, 12:36

Запрошуємо на IV Дієцезіальний Чемпіонат з футболу між юнаками Мукачівської дієцезії

Вельмишановний отче настоятелю!Дорогі гравці та вболівальники!
Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Дієцезіальному чемпіонаті з футболу між юнаками Мукачівської Дієцезії, який відбудеться 17 червня 2017 року. Прийматиме учасників Свалявська парафія Внебовзяття Пресвятої Діви Марії. Матчі відбудуться на футбольному полі в с. Поляна, Свалявського р-ну. До участі запрошуються Ваші парафіяни – хлопці (не обов’язково міністранти) віком від 14 до 25 років, кількість яких має складати не менше 7 осіб (плюс заміна).
Під час чемпіонату разом з командою повинен бути присутній відповідальний за команду (ним не може бути хтось із гравців), який несе повну відповідальність за команду. Важливою є також присутність самого священика.
Матчі і гравці
Матчі відбуватимуться на відкритому штучному полі, тому від гравців вимагається відповідне взуття (без шипів, тобто кеди або спеціальне взуття для футзалу), щоб не пошкодити газон, а також:
- вік гравців має складати від 14 до 25 років;
- обов'язкова приналежність кожного гравця до парафії (можливе об'єднання парафії із філіями, тобто доїздними парафіями або якщо доїздна парафія взмозі, може зареєструвати окрему команду);
- у випадку, якщо у команди буде підставний гравець, даний гравець автоматично отримує дискваліфікацію, а команда отримує покарання у формі дискваліфікації або грошового покарання;
- командний внесок у чемпіонат складає 50 грн.
-  з собою потрібно мати засоби особистої гігієни, щоб помитися після гри;
Вболівальники
Кожну парафіяльну команду підтримують вболівальники, які повинні поводитися під час вболівання як християни, не вигукуючи образливих слів до команди суперника, показувати приклад зрілого католика, а також приготувати плакати для підтримки власної команди, і щось особливе, щоб вирізняло ваших вболівальників від інших.
Початок: 9:00 к.ч. – Свята Меса в Свалявському римcько-католицькому парафіяльному храмі.
Про участь у чемпіонаті просимо повідомити за телефоном
099 750 52 22 – о. Євген Фізер
Дякуємо за розуміння і співпрацю.
Джерело - Мукачівська дієцезія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий