Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Господнє милосердя відроджує нас через молитву й Боже слово
16:30 Субота 0 285
10-03-2018, 16:30

Папа: Господнє милосердя відроджує нас через молитву й Боже слово

У суботу, 10 березня 2018 року, Папа Франциск зустрівся з членами асоціації «Джерело милосердя» – молитовною організацією, яка у франкомовних кантонах Швейцарії й об’єднує людей, зацікавлених поширенням духовного життя й молитви до Божого милосердя, зокрема, через організацію «шкіл молитви», та пропагуванням діл милосердя. Своє покликання «Джерело милосердя» описує так: контемплювати милосердя, призивати його для світу й жити братньою любов’ю.
Як повідомляє Радіо Ватикану, Папа заохотив представників асоціації бути витривалими в «постійності й регулярності молитви». «Ви знаєте, що саме там, у сердечній зустрічі з Господом, у слуханні Його слова, нам дано щодня відроджуватися через живу воду милосердя, яка тече з Його відкритого серця. Нехай же і вам вдається через життя Святими Таїнствами ставати свідками Божого милосердя, яке закликає всіх людей розпізнати красу й радість того, що Він нас любить».

Папа заохотив учасників аудієнції «через братерське життя та з допомогою Святого Духа спричинятися до зростання культури милосердя, ґрунтованої на зустрічі з іншими: культури, в якій ніхто не дивиться на іншого байдуже і не відвертає погляду, коли бачить страждання ближніх».

За темою:
Ми споживаємо Тіло Христове, щоб стати Його живим Тілом у світі. Слово Папи на загальній аудієнції 7 березня 2018 року
Папа: Гріх віддаляє нас від Бога, але не Бога від нас
Сила любові для світу. Папа Франциск про жінок

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:32 Середа 0 40 Папа Франциск відвідає Марокко Директор Ватиканського прес-центру повідомив, що Папа Франциск на запрошення Його Величності Короля Мухамеда VI й місцевих єпископів 30 і 31 березня 2019 року побуває з Апостольським візитом у Марокко, де відвідає Рабат і Касабланку. Програму візиту буде оприлюднено пізніше.