Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Трейлер документального фільму з Папою Франциском
12:42 Середа 0 76
14-03-2018, 12:42

Трейлер документального фільму з Папою Франциском

З нагоди 5-ї річниці понтифікату Папи Франциска на порталі «Ватиканських новин» оприлюднено трейлер документального фільму німецького режисера Віма Вендерса «Папа Франциск. Людина слова». У стрічці Понтифік показаний у діалозі зі спільнотами різних віровизнань і культур.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.Автором і режисером картини, яка вийде на екрани кінотеатрів 18 травня 2018 року, став тричі номінований на «Оскар» Вім Вендерс. У зйомках брав участь Папа Франциск. За словами авторів, це не просто документальний фільм про життя Його Святості, а особиста подорож разом із ним. Відправною точкою було прагнення зробити «фільм із Папою», а не «фільм про Папу».

У центрі документальної стрічки – ідеї й послання Папи Франциска. Вона розповідає про працю над реформами та про відповіді Понтифіка на головні глобальні виклики сучасного світу – такі, як смерть, соціальна несправедливість, міграція, екологічні питання, нерівність, матеріалізм і переосмислення ролі сім’ї.

За темою:
П’ять років із Папою Франциском
Архієпископ Луїс Ладарія: Віровчення на служінні Божому народові
Бенедикт XVI: Між двома останніми понтифікатами є внутрішня тяглість

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:17 Середа 0 70 У Великий Четвер Папа знову обмиє ноги в’язням Учетверте за п’ять років свого понтифікату Папа Франциск обрав в’язницю для звершення богослужіння Великого Четверга зі зворушливим обрядом обмивання ніг. У четвер, 29 березня, о 16:00 Папа Франциск прибуде до пенітенціарної установи «Regina coeli» («Цариця небес») у Римі, аби відслужити Месу «на Господній Вечері».