Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вшанування святого Йоана з Дуклі – покровителя Львова
16:11 Понеділок 1 274
24-06-2019, 16:11

Вшанування святого Йоана з Дуклі – покровителя Львова

У суботу, 22 червня, в 605-ту річницю від дня народження святого Йоана з Дуклі – покровителя Львова відбулося його молитовне вшанування у Митрополичій Базиліці.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

З цієї нагоди сюди здійснили паломництво монахи Провінції святого Архангела Михаїла Ордену Братів Менших Францисканців в Україні, а також брати францисканці із Польщі, дієцезіальне духовенство та групи мирян. Традиційно прихала делегація з містечка Дуклі.

Перед головним вівтарем було встановлено мощі св. Йоана з Дуклі. Молитовне чування очолив отець Михайло Багінський OFM. Святу Месу очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Співслужили Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії отець інфулат Юзеф Павлічек, настоятель катедри отець прелат Ян Нікель, отець Кристіан Ольшевський OFM з Радечніци в Польщі, котрий багато приклався до відновлення культу святого Йоана з Дуклі в Україні.

Богослужіння збагатили свої співом хористи з парафії святого Йоана з Дуклі в місті Житомирі.

Після завершення Святої Меси мощі святого Йоана з Дуклі урочисто повернено на місце постійного їх вшанування у львівській катедрі.

Архієпископ Мечислав Мокшицький і настоятель катедри отець прелат Ян Нікель склали подяку паломникам із Дуклі, які передали генератор електроструму для потреб храму.

Костянтин Чавага

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Костянтин Чавага
Додав Костянтин Чавага
24 червня 2019 16:42
Шановні медійні працівники Католицького Медіа-Центру, якщо передруковуєте мої матеріали, то прошу не змінювати моє прізвище. "Світлини: Костянтин Чавага
Автор : Костянтин Чавага" - так було підписано на сторінці rkc.lviv.ua.


Будьте уважні і майте повагу до професійних журналістів. Костянтин Чавага.