Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Міжкапітульна зустріч Генеральної Адміністрації і Вищих провінційних настоятелів Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Обрі.
12:00 Вівторок 0 966
2-07-2019, 12:00

Міжкапітульна зустріч Генеральної Адміністрації і Вищих провінційних настоятелів Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Обрі.

1 липня 2019 року в Вищій Духовній Семінарії в Обрі (Польща) розпочалась зустріч Генеральної Адміністрації і Вищих провінційних настоятелів Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної, які служать по цілому світі.
На цій зустрічі є присутній представник з України Настоятель Делегатури Місіонерів Облатів о.Павло Вишковський ОМІ.
Ціль цієї зустрічі - оцінити реалізацію низку рішень, які були прийняті на останній Генеральній Капітулі (2016р.). Також визначити функціонування і напрямок розвитку Місіонерів Облатів в період приготування до наступної Генеральної Капітули.
Першим пунктом програми була Євхаристія, яку очолив Генеральний Вікарій – о. Paolo Archiati OMI.
В проповіді, отець наголосив на потребі проголошення Євангелії: «Ми є тут для того, щоб пригадати собі, як є важливо проголошувати Христа. Маємо бути Його свідками, особливо в сьогоднішньому світі, де Господь нас посилає.
В одному з фрагментів Євангелії, учні йдуть до Емаус, так як ми сьогодні прибули до Обри. Однак, повернувшись до наших країн, маємо там проголошувати Євангеліє.»

По завершенню Євхаристії в семінарійній каплиці, всі попрямували до зали нарад.
В якій, від імені всіх Облатів з Польщі, всіх учасників зустрічі урочисто привітав Провінціал Польської Провінції Місіонерів Облатів Марії Непорочної о. Paweł Zając OMI.
Він переказав вітання і запевнення в молитві на час зустрічі від Познанського Архієпископа Stanisława Gądeckiego.
А також відзначив, що факт організації і проведення Міжкапітульної зустрічі саме в Обрі, це великий привілей для їхньої провінції, тому що ця зустріч відбувається майже в Вігілію сотої річниці служіння Облатів в Польщі, яку будемо святкувати в наступному році.
о. Paweł Zając OMI подякував місцевій Спільноті, яка потягом тривалого часу готувала цю зустріч, а також висловив вдячність за допомогу Провінції Успіння Пресвятої Діви Марії з Канади, Делегатурі Франція-Бенелюкс, та Дистрикту Норвегія- Швеція.
У своїй промові, Генеральний Радний відповідальний за Європу о. Antoni Bochm OMI – підкреслив, що наш континент ще є глибоко віруючим регіоном, але віра європейців щораз більше стає все слабшою і слабшою. І для нас на сьогодні особливим викликом і завданням є зміцнення віри.
Отець Louis Lougen OMI, Генеральний Настоятель і наступник Засновника св. Євгена де Мазенода, вказав на запис Конституції і Правил, що стосуються зустрічі в Обрі. Окреслив цілі цього часу, визначаючи його, як час особливої благодаті.
А на завершення благословив зібраних хрестом Засновника і заспівав спів "Salve Regina".
Переклад
бр. Себастьян Янковський OMI
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.