Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Разом із Мойсеєм… Канікули з Богом у Бердянську
14:11 Середа 0 719
3-07-2019, 14:11

Разом із Мойсеєм… Канікули з Богом у Бердянську

Цьогорічні канікули з Богом для молодших школярів з парафії святого Миколая у Кам'янському відбулися у Бердянську  та були присвячені Мойсею.
Про це повідомляє парафія святого Миколая.

Кожного дня крок по кроку, від народження до смерті, діти супроводжували Мойсея в його випробуваннях та послуху Богу. Перегляд фільму, обговорення, виготовлення посуду із глини, кущу що горів та не згорав, малювання через марлю, виготовлення павучків та равликів із пухнастого дроту – це все допомагало дітям закріпити знання та навчитися чогось нового.

Під час подорожі по життю Мойсея, одного вечора діти пережили Седер, а потім “вихід з Єгипту” – пізно увечері вирушили у невідомому напрямку за братом Адамом, який на той момент був Мойсеєм. Шлях привів всіх до моря … Та Господь вирішив ще залишити трохи дітей із батьками, то ж море не розступилось, як колись перед євреями. Але сама подорож у сутінках, нічне море доставили дітям багато позитивних емоцій і викликало різні запитання:
– А що скажуть нам  батьки, коли ми не повернемося додому?
– А що ми будемо їсти?
– А де ми будемо спати?
– А чому ми залишили свої речі?
– А чому море не розступилося перед нами?
Та багато інших.

Купання в морі, ігри та змагання, прогулянки по Бердянську, сувеніри для найближчих та найдорожчих, смаколики, морозиво та фрукти – це завжди багато позитиву і радощів для дітей.

Кожен ранок починався від Євхаристії, а закінчувався спільною молитвою і подякою Богові за прожитий день.

Щиро дякуємо усім доброчинцям, завдяки кому цей відпочинок та оздоровлення дітей стали можливими. Особлива подяка єпископу Станіславу Широкородюку та Fundacja Dzieło Miłosierdzia Bożego PORT
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.