Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Програма подорожі Папи до Мозамбіку, Мадагаскару та Маврикію
16:18 Середа 0 665
3-07-2019, 16:18

Програма подорожі Папи до Мозамбіку, Мадагаскару та Маврикію

У Ватикані оприлюднили офіційну програму запланованого на вересень візиту Святішого Отця до країн південно-східної Африки.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Після відвідин кілька місяців тому Марокко, в 2017 році – Єгипту, та 2015 року – Кенії, Уганди та ЦАР, у вересні цього року Папа Франциск знову повертається до Африки, де відвідуватиме Мозамбік, Мадагаскар та Маврикій як паломник миру, надії та примирення. Ватиканський прес-центр поширив програму цієї подорожі, що зосередиться на трьох столицях цих держав, які тридцять років тому відвідував святий Іван Павло ІІ.

Республіка Мозамбік

Вранці у середу, 4 вересня, Святіший Отець вирушить до Мапуто, столиці Мозамбіку, куди прибуде після понад десятигодинного перельоту. В міжнародному аеропорту відбудеться церемонія привітання. Наступний день розпочнеться візитом ввічливості до Глави Держави та зустріччю з представниками влади, дипломатичного корпусу та громадянського суспільства, де Папа виголосить першу промову. Далі – міжрелігійна зустріч з молоддю, а після обіду – зустріч у катедральному соборі з єпископами, духовенством, чернецтвом, семінаристами й катехитами. В п’ятницю, 6 вересня, Глава Католицької Церкви відвідає лікарню на периферії Мапуто Зімпето, де на місцевому стадіоні відслужить Святу Месу та від’їде до аеропорту.

Республіка Мадагаскар

Попрощавшись з Мозамбіком, Папа відлетить до столиці Мадагаскару Антананаріву. В аеропорту відбудеться церемонія прощання. Другий день перебування на Мадагаскарі розпочнеться з візиту ввічливості до Президента та зустріччю з представниками влади, громадянського суспільства й дипломатами, після якої Святіший Отець прибуде до монастиря сестер кармеліток, з якими помолиться літургію годин. Пообідавши в Апостольській нунціатурі, Глава Католицької Церкви відвідає катедральний собор, де зустрінеться з єпископатом, далі, помолившись біля мощей блаженної Вікторії Разоаманаріво, візьме участь в чуванні молоді.

Неділя, 8 вересня, розпочнеться Святою Месою. Після обіду Святіший Отець відвідає соціальний осередок «Містечко дружби Акамазоа», помолиться за робітників на будівельному майданчику периферійного кварталу Магатцана та зустрінеться з чернецтвом і духовенством у колегії Святого Михаїла.

Республіка Маврикій

У понеділок, 9 вересня, Папа здійснить одноденний візит до столиці Маврикію Порт-Луї, куди прибуде після двогодинного перельоту. Після церемонії привітання в аеропорту, він відслужить Святу Месу біля статуї Пресвятої Марії, Цариці Миру. Пообідавши в резиденції місцевого єпископа, Глава Католицької Церкви відвідає санктуарій блаженного Жака-Дезіре Лаваль та здійснить візит ввічливості до Глави Держави. В президентському палаці також відбудеться зустріч з прем’єр-міністром, опісля – з представниками влади, дипломатичного корпусу та громадянського суспільства, по завершенні якої Папа від’їде до аеропорту, звідки повернеться до Антананаріву. Попрощавшись наступного дня вранці з Мадагаскаром, він відлетить до Риму.
Новини з Ватикану 13:20 Неділя 0 157 Папа: нехай же нові святі спонукають до діалогу та шукання миру Наприкінці Святої Меси, під час якої десять блаженних були зараховані до лику святих Католицької Церкви, Папа Франциск побажав, аби ці нові святі натхнули провідників народів до рішень на користь миру.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.