Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » о. Микола Ліпітак CR - новий настоятель парафії Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах
17:10 Понеділок 0 1 388
14-08-2017, 17:10

о. Микола Ліпітак CR - новий настоятель парафії Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах

Початок серпня подарував парафіянам Костелу Матері Божої Неустанної помочі Польської провінції Воскресінців Римо-Католицької церкви у Львові дві події. Після того, як у першу неділю місяця громада провела до Відня тепер вже колишнього пробоща костелу отця Андрія, попрощавшись із ним та побажавши Божої ласки у його подальшій службі, у неділю 13 серпня, парафіяни та гості щиро вітали призначення новим настоятелем парафії на Збоїщах отця Миколая Ліпітака CR.
Цілком очікуване і заслужене призначення було відзначено величною Літургією. Мабуть, нікому з тих, хто хоча б декілька разів побував на Службі Божій у цьому костелі – не кажучи вже про парафіян, отець Миколай не є незнайомою людиною. Величезна робота як в костелі, а особливо за його межами, яку проводить цей священик, є популярною не тільки в парафіяльних середовищах, але й далеко за межами Збоїщ, та й Львова взагалі.
Особливо хочеться відзначити цілеспрямовану і фахову роботу отця Миколая з молоддю. Пробощу Миколаю ця робота в радість. Результатом цієї місії є велика кількість юних і зовсім молодих дівчат та хлопців, які беруть найактивнішу участь у Літургіях та житті парафії.Отець Миколай – добра і щира людина, яка не відмовить в жодному проханні нікому, хто потребує допомоги. Гарне і доречне слово священика допомагало багатьом у їхніх прикрих і невеселих ситуаціях. Поговориш з отцем, послухаєш його дотепне і водночас мудре казання на Службі Божій – легше стає, стрункіше мислиш, чіткіше розумієш сутність проблеми і те, як себе поводити.
Гадаю, що не лише я, а й кожен парафіянин тішиться з того, що отець Миколай відтепер очолює парафію Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах. Справа, яку започаткував отець Андрій, не лише помандрує до Відня, але й буде мати гідне продовження у Львові.
Божої ласки Вам, пробощ Миколай!
КМЦ нагадує: Архієпископ Львівської архідієцезії Мечислав Мокшицький на кінці липня вручив нові душпастирські номінації. Кадрові зміни стосуються настоятелів, вікаріїв, адміністраторів храмів ітд. Крім того від імені Львівської Церкви архієпископ подякував за роботу 9-м священикам. Зміни вступають в силу від 21 серпня ц.р. - повідомили в Курії Архідієцезіальній.
Текст і фото: Finkler Juri
Джерело: Львівська архідієцезія
По темі:
Призначення в Київсько – Житомирській дієцезії
Новини з України 10:02 Середа 0 119 Молитва за святої пам'яті єпископа Пурвінського у річницю священицьких свячень 13 квітня 1961 року диякон Ян Пурвінський отримав священицькі свячення. Рівно через 60 років в кафедральному храмі святої Софії у Житомирі зібрані єпископи, священики з житомирських парафій молились і дякували Богу за дар життя, покликання, священства, єпископства, святої пам'яті єпископа Яна, який не дожив до цього дня всього тиждень.


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.