Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » о. Микола Ліпітак CR - новий настоятель парафії Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах
17:10 Понеділок 0 85
14-08-2017, 17:10

о. Микола Ліпітак CR - новий настоятель парафії Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах

Початок серпня подарував парафіянам Костелу Матері Божої Неустанної помочі Польської провінції Воскресінців Римо-Католицької церкви у Львові дві події. Після того, як у першу неділю місяця громада провела до Відня тепер вже колишнього пробоща костелу отця Андрія, попрощавшись із ним та побажавши Божої ласки у його подальшій службі, у неділю 13 серпня, парафіяни та гості щиро вітали призначення новим настоятелем парафії на Збоїщах отця Миколая Ліпітака CR.
Цілком очікуване і заслужене призначення було відзначено величною Літургією. Мабуть, нікому з тих, хто хоча б декілька разів побував на Службі Божій у цьому костелі – не кажучи вже про парафіян, отець Миколай не є незнайомою людиною. Величезна робота як в костелі, а особливо за його межами, яку проводить цей священик, є популярною не тільки в парафіяльних середовищах, але й далеко за межами Збоїщ, та й Львова взагалі.
Особливо хочеться відзначити цілеспрямовану і фахову роботу отця Миколая з молоддю. Пробощу Миколаю ця робота в радість. Результатом цієї місії є велика кількість юних і зовсім молодих дівчат та хлопців, які беруть найактивнішу участь у Літургіях та житті парафії.Отець Миколай – добра і щира людина, яка не відмовить в жодному проханні нікому, хто потребує допомоги. Гарне і доречне слово священика допомагало багатьом у їхніх прикрих і невеселих ситуаціях. Поговориш з отцем, послухаєш його дотепне і водночас мудре казання на Службі Божій – легше стає, стрункіше мислиш, чіткіше розумієш сутність проблеми і те, як себе поводити.
Гадаю, що не лише я, а й кожен парафіянин тішиться з того, що отець Миколай відтепер очолює парафію Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах. Справа, яку започаткував отець Андрій, не лише помандрує до Відня, але й буде мати гідне продовження у Львові.
Божої ласки Вам, пробощ Миколай!
КМЦ нагадує: Архієпископ Львівської архідієцезії Мечислав Мокшицький на кінці липня вручив нові душпастирські номінації. Кадрові зміни стосуються настоятелів, вікаріїв, адміністраторів храмів ітд. Крім того від імені Львівської Церкви архієпископ подякував за роботу 9-м священикам. Зміни вступають в силу від 21 серпня ц.р. - повідомили в Курії Архідієцезіальній.
Текст і фото: Finkler Juri
Джерело: Львівська архідієцезія
По темі:
Призначення в Київсько – Житомирській дієцезії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий