Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошуємо в паломництво до Святої Землі
14:11 Неділя 0 596
23-06-2019, 14:11

Запрошуємо в паломництво до Святої Землі

Паломницький центр «Рафаїл» запрошує взяти участь у паломництві до Святої Землі, яке відбудеться з 27 вересня до 2 жовтня 2019 року.

Священна земля світових релігій. Гори, які бачили Божих пророків. Море, яке пам’ятає Христа. Місце, де Бог із любові до нас приніс у жертву Улюбленого Сина і куди Христос повернеться у Славі. Свята Земля!

Паломництво відбудеться за найнижчою ціною року – 595$ + 200 гривень. Виліт із Києва або Вінниці.

Протягом шести днів у Ізраїлі відвідаємо Єрихон, Єрусалим, Вифлеєм, Йордан, Кану Галилейську, Капернаум, Мертве Море, Назарет.

Довідки за телефоном (067) 349-66-89 (Максим); звертатися в усі дні, крім неділі, з 11:00 до 22:00.

Програма паломництва

1 день
Виліт до Тель-Авіва. Приліт в Міжнародний аеропорт Бен Гуріона. Переїзд до Назарета. Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Церква Архангела Гавриїла. Поселення в готелі. Вечеря. Нічліг.

2 день
Християнська Галілея, річка Йордан, гора Фавор.
Сніданок. Виселення з готелю. Гора Фавор – місце Преображення Господнього. Табха – храм примноження хлібів і риб. Гора Блаженств. Капернаум – місто Ісуса. Церква дванадцяти апостолів. Галілейське озеро. Факультативно – обід із рибою святого Петра (20-25$ з особи). Йордан – місце хрещення Ісуса, омовіння в водах Йордану з благословінням. Переїзд до Вифлеєма. Поселення в готелі. Вечеря. Нічліг.

3 день
Вифлеєм і Єрусалим.
Сніданок. Храм Різдва Христового. Каплиця святої Олени. Молочний грот. Поле пастушків. Переїзд із Вифлеєма в Єрусалим. Оливна гора. Місце Вознесіння Господнього. Монастир «Pater noster» («Отче наш»). Панорама Єрусалима. Церква «Dominus Flevit» («Сльоза Господа»). Храм Марії Магдалини («Золоті Куполи»), «Церква Всіх Націй». Гетсиманський сад. Гробниця Діви Марії. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

4 день
Єрихон, монастирі Юдейської пустелі, Мертве море.
Сніданок. Монастир святого Герасима. Єрихон. Наскельний «Монастир спокус» (ззовні). Відпочинок на Мертвому морі з обідом (10-15$ з особи) та відвіданням магазину косметики Мертвого моря. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

5 день
Єрусалим.
Сніданок. Гора Сіон. Світлиця Тайної Вечері – місце сходження Святого Духа на апостолів у день П’ятидесятниці. Дорміціон (бенедиктинський монастир). Місце Успіння Богородиці. Via Dolorosa – Хресна дорога. Храм Гробу Господнього (Голгота, камінь помазання, Гріб Господній). Стіна Плачу. Вечеря. Нічліг.

6 день
Єрусалим. Тель-Авів.
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд у міжнародний аеропорт Бен Гуріона. Виліт. Прибуття до України.

У вартість входить: супровід священика; авіапереліт; усі переїзди за програмою; проживання в готелях 3*, 4* зі сніданками й вечерями; медичне страхування; екскурсії за програмою; дипломований гід і супровідник.

У вартість не входить: вхідні квитки за програмою й чайові персоналу (50$ з особи); у вересневому паломництві у разі довшого перебування на Святій Землі, пов’язаного з часом вильоту, чайові оплачуться додатково – 10$ з особи; факультативні програми – обід рибою святого Петра (20-25$ з особи). Можливе одномісне поселення за додаткову оплату.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 14:21 Середа 0 240 “Шануй батька і матір” – XV салетинська зустріч молоді в Україні у Лановичах 22-26 липня 2019 року З великою радістю хочемо запросити всіх бажаючих на XV Салетинську зустріч Молоді у Лановичах, яка відбудеться з 22 по 26 липня. Тема цьогорічного дня молоді «ШАНУЙ БАТЬКА І МАТІР»