Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Храмове свято у Гвоздаві на честь Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії
10:15 Неділя 2 1 124
30-06-2019, 10:15

Храмове свято у Гвоздаві на честь Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії

У суботу, 29 червня 2019 року, храмове свято відзначила парафія Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії, розташована в селі Гвоздава, Бердичівського району Житомирської області.
Цією парафією опікуються Отці босі кармеліти з Бердичева. На даний час у Гвоздаві триває будівництво монастиря та реколекційного центру, а цього року тут уже в п’яте відбудуться Кармелітські дні молоді, які триватимуть з 8 до 11 серпня.
З нагоди парафіяльного свята до Гвоздави прибули численні віряни з Бердичева, Житомира, Коростеня, Києва та навколишніх сіл. Також на храмовому святі були присутні представники обласної та місцевої влади.
Урочисту Службу Божу очолив та виголосив проповідь отець Роман Савицький, настоятель парафії святої Варвари у Бердичеві. Йому співслужили настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, отець Рафаїл Мишковський OCD, відповідальний за парафію у Гвоздаві отець Петро Гершевич OCD та вікарій парафії парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, отець Павло Ферко OCD. У Сповіді вірянам служив отець Сергій Серебровський, вікарій парафії святої Варвари у Бердичеві.
Після Євхаристії відбулася урочиста процесія з Пресвятими Дарами затишними вуличками села. На завершення Служби Божої отець Рафаїл Мишковський OCD подякував усім парафіянам та гостям свята, а місцеві парафіяни подякували отцю Роману за відправлену Службу Божу, а Отцям босим кармелітів за служіння, духовну підтримку та опіку. Також привітали з іменнинами отців Петра Гершевича OCD та Павла Ферко OCD.
Максим Железницький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
2 комментарія
pfedonline.com
Додав pfedonline.com
22 жовтня 2020 05:17
generic name for viagra http://pfedonline.com/# Mygyfo yofeix
canadaxpha.com
Додав canadaxpha.com
24 жовтня 2020 12:51
best online pharmacy best online canadian pharmacy Tietpi uxdcaq
Новини з України 17:00 Четвер 0 203 Святкування на честь св. Йоана Павла ІІ у Католицькому Медіа-Центрі Святий Папа особливо близький тим, хто служить у Католицькому Медіа-Центрі, і не лише тому, що тут є його реліквії. Саме з нагоди візиту Святішого Отця до України, у 2001 році, розпочав свою роботу цей офіс при Конференції єпископату України.