Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Розпочалася реставрація оборонного храму Святої Трійці в с. Соколівка
11:55 Вівторок 0 238
21-11-2017, 11:55

Розпочалася реставрація оборонного храму Святої Трійці в с. Соколівка

15 листопада цього року – історичний день. Вперше з 1944 р. розпочалися реставраційні роботи в оборонному храмі Святої Трійці в с. Соколівка Жидачівського р-ну Львівської обл.


ГО "КонтрФорс" висловлює безмежну подяку Його Ексцеленції Архієпископу Митрополиту Львівському Мечиславу Мокшицькому, Львівській Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні та Caritas Spes Lviv Archdiocese за фінансування та проведення робіт!


Більше про діяльність Громадської Організації "КонтрФорс" задля популяризації та відновлення пам`ятки, можна слідкувати на їхній сторінці у фейсбук.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:03 Четвер 0 122 Адвентові традиції Римсько-Католицької Церкви у Святій Землі У Святій Землі відбулися традиційні заходи, пов’язані з початком Адвенту – часу підготовки до Різдва в літургійній традиції Римсько-Католицької Церкви. Ці заходи відбуваються за участі настоятеля Кустодії Святої Землі, францисканської провінції в регіоні, й цього року збігаються зі святкуваннями 800-річчя служіння братів менших на цих теренах.