Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Розпочалася реставрація оборонного храму Святої Трійці в с. Соколівка
11:55 Вівторок 0 589
21-11-2017, 11:55

Розпочалася реставрація оборонного храму Святої Трійці в с. Соколівка

15 листопада цього року – історичний день. Вперше з 1944 р. розпочалися реставраційні роботи в оборонному храмі Святої Трійці в с. Соколівка Жидачівського р-ну Львівської обл.


ГО "КонтрФорс" висловлює безмежну подяку Його Ексцеленції Архієпископу Митрополиту Львівському Мечиславу Мокшицькому, Львівській Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні та Caritas Spes Lviv Archdiocese за фінансування та проведення робіт!


Більше про діяльність Громадської Організації "КонтрФорс" задля популяризації та відновлення пам`ятки, можна слідкувати на їхній сторінці у фейсбук.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:37 П'ятниця 0 59 На ВДМ-2019 у Панамі чекають 200 тисяч молодих людей За офіційними даними, до участі у XXXIV Всесвітньому дні молоді, що відбуватиметься в Панамі від 22 до 27 січня 2019 року, зареєструвалося вже 37 тисяч молодих людей, а понад 167 тисяч планує зареєструватися наступними днями. Загалом організатори чекають 200 тисяч молодих юнаків і дівчат зі 155 країн світу. До них приєднається понад тисяча молодих представників аборигенів п’яти континентів, які від 17 до 21 січня матимуть свою окрему Міжнародну зустріч молоді в панамському селищі Солой. Про це розповів в інтерв’ю для нашого колеги Федеріко Піана речник оргкомітету Джанкарлос Канданедо.