Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Лоретанський ювілей для пасажирів літаків
16:14 Четвер 0 584
4-07-2019, 16:14

Лоретанський ювілей для пасажирів літаків

Папа проголосив Лоретанський ювілей для всіх, хто подорожує літаками. Він триватиме від 8 грудня 2019 року до 10 грудня 2010 року.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Папський делегат для Марійського санктуарію в Лорето (Італія) архиєпископ Фабіо Даль Чін повідомив наприкінці червня, що Папа Франциск проголосив Лоретанський ювілей для всіх, хто подорожує літаками. Він розпочнеться в урочистість Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії 8 грудня 2019 року й триватиме до 10 грудня 2010 року. Кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, започаткує ювілей, відчиняючи Святі Двері в Лорето.

2020 року відзначатиметься 100-річчя проголошення Пресвятої Богородиці з Лорето Небесною Покровителькою авіаторів та всіх, що подорожують літаками. Слід пригадати, що в Марійському санктуарії в Лорето зберігається назаретський дім, у якому Пречиста Діва Марія отримала звістку про те, що стане Божою Матір’ю. Це передання підтверджене також історично-археологічними дослідженнями.

«Благодать Лоретанського ювілею огорне всіх подорожуючих на пасажирських та військових літаках, а також паломників, які з усього світу прибудуть до Марійського санктуарію в Лорето та перейдуть через Святі Двері, відкриваючи свої серця на навернення до Бога та оживлять відданість до Пресвятої Богородиці, Яка чуває над нами, коли подорожуємо літаками», – сказав архиєпископ Фабіо Даль Чін.
Новини зі світу 12:01 Понеділок 0 111 Нігерія: релігійні лідери засудили жорстоке вбивство студентки в Сокото Християни та мусульмани одноголосно засуджують жорстокий акт, що стався в Шегу Шакарі коледжі в місті Сокото на північному заході Нігерії, закликавши владу до розслідування причин, стараючись зберегти спокій у країні.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.