Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Хор кафедрального собору Святої Софії з Житомира взяв участь в урочистих богослужіннях Санктуарію Святого Антонія
14:23 Понеділок 0 951
27-11-2017, 14:23

Хор кафедрального собору Святої Софії з Житомира взяв участь в урочистих богослужіннях Санктуарію Святого Антонія

26 листопада в Урочистість Христа Царя Всесвіту у Богослужіннях у Санктуарії Святого Антонія у Львові взяли участь гості. Зокрема, Святу Месу супроводжував своїм співом хор Кафедрального Собору святої Софії з Житомира, що прибув на запрошення братів францисканців та сестер Згромадження Дочок Найчистішого Серця Пресвятої Діви Марії (серцянки), які працюють при парафії Святого Антонія.


Після Меси відбулось богослужіння з нагоди 100-літнього ювілею смерті блаженного отця Гонората Козьмінського. Хор виконав акафіст на його честь, а перед цим присутнім нагадали шлях життя та служіння блаженного, який побудував модель прихованого монашого життя (безхабітового) і створив 26 згромаджень для праці в Церкві, 16 з них існує до сьогодні.
Довідка:
Отець Гонорат народився 16 жовтня 1829 року в Білому Підляссі (Польща). У 1848 р. вступив до Ордену отців Капуцинів. Після отриманих священичих свячень ревно працював і став відомим проповідником та духовним керівником. Вів кола живого розарію, багато часу присвячував адорації Пресвятих Дарів, служінню в сповідальниці та написанню аскетичних творів. Був великим шанувальником Матері Божої. Завжди був вразливим на потреби людей, великим патріотом Церкви та Батьківщини. Відійшов до Господа 16 жовтня 1916 року, а 16 жовтня 1988 року в Римі Святіший Отець Йоан Павло ІІ проголосив його блаженним.
Автор : Олена Кулигіна


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий