Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » В листопаді Папа заохочує молитися за християн Азії
16:43 П'ятниця 0 120
3-11-2017, 16:43

В листопаді Папа заохочує молитися за християн Азії

Протягом листопада Папа Франциск заохочує членів Апостольства Молитви, Мережі молитви в наміреннях Папи та всіх вірних молитися за християн Азії.
«Те, що мене вражає в Азії – це розмаїття її народів, що є спадкоємцями стародавніх культур, релігій і традицій», – каже Святіший Отець у відеопредставленні молитовного намірення на цей місяць, зазначаючи: «На цьому континенті, на якому Церква є меншістю, виклик є захоплюючим».
У цьому контексті Понтифік стверджує: «Ми повинні підтримувати діалог між релігіями та культурами. Діалог – це суттєвий елемент місії Церкви в Азії», – та заохочує: «Молімось за християн в Азії, щоб вони сприяли діалогові, мирові та взаємному порозумінню, насамперед, з людьми, які належать до інших релігій».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:48 Середа 0 51 Папа до дітей-сиріт: Не засуджуймо дорослих за слабкість У понеділок, 19 лютого 2018 р., Ватиканський прес-центр опублікував зміст розмови Папи Франциска з групою молоді, підлітків і дітей із Румунії, яких він 4 січня прийняв на аудієнції у Ватикані. Це були підопічні доброчинної асоціації, яка, наслідуючи харизму італійського священика Луїджі Джуссані, засновника руху «Спільність і визволення», працює з потенційними жертвами соціального виключення. Свою діяльність вона розпочала опікою над вихованцями сиротинця на околиці Бухареста.