Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В листопаді Папа заохочує молитися за християн Азії
16:43 П'ятниця 0 297
3-11-2017, 16:43

В листопаді Папа заохочує молитися за християн Азії

Протягом листопада Папа Франциск заохочує членів Апостольства Молитви, Мережі молитви в наміреннях Папи та всіх вірних молитися за християн Азії.
«Те, що мене вражає в Азії – це розмаїття її народів, що є спадкоємцями стародавніх культур, релігій і традицій», – каже Святіший Отець у відеопредставленні молитовного намірення на цей місяць, зазначаючи: «На цьому континенті, на якому Церква є меншістю, виклик є захоплюючим».
У цьому контексті Понтифік стверджує: «Ми повинні підтримувати діалог між релігіями та культурами. Діалог – це суттєвий елемент місії Церкви в Азії», – та заохочує: «Молімось за християн в Азії, щоб вони сприяли діалогові, мирові та взаємному порозумінню, насамперед, з людьми, які належать до інших релігій».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:52 Субота 0 51 Папа Франциск відвідав «польовий медпункт» на площі cвятого Петра Увечері 16 листопада 2018 року Папа Франциск у супроводі архиєпископа Ріно Фізікелли, Президента Папської Ради сприяння новій євангелізації, відвідав медпункт, споряджений на площі святого Петра у Ватикані з нагоди ІІ Всесвітнього дня бідних. Під час відвідин він поспілкувався з лікарями, волонтерами та пацієнтами.