Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » В листопаді Папа заохочує молитися за християн Азії
16:43 П'ятниця 0 75
3-11-2017, 16:43

В листопаді Папа заохочує молитися за християн Азії

Протягом листопада Папа Франциск заохочує членів Апостольства Молитви, Мережі молитви в наміреннях Папи та всіх вірних молитися за християн Азії.
«Те, що мене вражає в Азії – це розмаїття її народів, що є спадкоємцями стародавніх культур, релігій і традицій», – каже Святіший Отець у відеопредставленні молитовного намірення на цей місяць, зазначаючи: «На цьому континенті, на якому Церква є меншістю, виклик є захоплюючим».
У цьому контексті Понтифік стверджує: «Ми повинні підтримувати діалог між релігіями та культурами. Діалог – це суттєвий елемент місії Церкви в Азії», – та заохочує: «Молімось за християн в Азії, щоб вони сприяли діалогові, мирові та взаємному порозумінню, насамперед, з людьми, які належать до інших релігій».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Слово Папи Франциска 13:48 П'ятниця 0 42 Папа: У спокусу вводить сатана, а не Небесний Отець Коли молимося «Отче наш», слова про Бога, Який вводить у спокусу, – це свідчення «недоброго перекладу». Згадавши новий французький переклад Господньої молитви, де сказано: «Не дай мені впасти у спокусу», – таку думку висловив Папа Франциск під час розмови з падуанським священиком о. Марко Поццою.