Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відеокоментар Папи до молитовного намірення на жовтень 2017
16:51 Середа 0 1 220
4-10-2017, 16:51

Відеокоментар Папи до молитовного намірення на жовтень 2017

«Ми завжди повинні пам’ятати про гідність і права робітників, викривати ситуації, в яких ці права порушуються, й допомогти сприяти справжньому прогресові людини й суспільства. Молімось, брати, за світ праці, щоб усім була забезпечена пошана й захист їхніх прав, а безробітні могли отримати можливість зробити свій внесок у побудову загального добра»
З такими словами Папа Франциск звернувся до членів Товариства «Апостольства молитви» та всіх, хто молиться в його наміреннях, у відеоролику, присвяченому молитовному наміренню на жовтень 2017 року.Пригадаємо, що починаючи від січня 2016 року за допомогою відеопослання Папа Франциск особисто коментує щомісячне молитовні намірення Апостольства молитви. Святий Отець представляє молитовне намірення рідною іспанською мовою, а відеоролики готуються із субтитрами мовами світу та поширюються в інтернеті всіма популярними соціальними мережами.

Джерело - Радіо Ватикан

По темі:
Молитовне намірення на жовтень 2017 року
Відеопредставлення молитовного намірення на серпень 2017
Новини з Ватикану 11:00 Неділя 0 96 Короткі біографії святих, яких Папа Франциск канонізує 15 травня В неділю, 15 травня 2022 року, Папа Франциск відслужить на площі Святого Петра у Ватикані Святу Месу, на початку якої проголосить святими Католицької Церкви десятьох блаженних. Пропонуємо вашій увазі їх короткі біографічні довідки.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.