Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відкритий кордон і паломництво до Матері Божої в Нижанковичах
12:18 Вівторок 0 527
10-10-2017, 12:18

Відкритий кордон і паломництво до Матері Божої в Нижанковичах

Близько двохсот осіб взяло участь у паломництві на відпуст Матері Божої св. Розарію у Нижанковичах на Україні. Місцевий храм є Санктуарієм Матері Божої Провидіння.
Прохання Товариства Памяті Польських Термопіл і Пограниччя у Перемишлі, польська Прикордонна служба надали можливість паломникам дістатися до мети через тимчасове відкриття кордону з Малговіц до Нижанкович.

Декотрі люди стверджують, що через молитву біля фігурки Матері Божої в Нижанковичах обули зцілені. Так, п. Богдан Муха з Пшеворска приїжджає до Нижанкович з внучкою Магдаленою двічі на рік щоб подякувати Матері Божій за її зцілення. Маґда народилася з ускладненнями у 2010 році в Жешові. Лікарі тоді оцінили її стан здоровя на 3 бали з 10.

- Ми отерли дівчинку образком Матері Божої з Нижанкович і результати почали покращуватися з кожною годиною. Через чотири години лікар-ординатор сказала, що стан дівчинки вже на 7 балів і навіть сказала що це було чудо, що нашу дитину пильнує Бог. – розповідає пан Богдан.

Мешканка Перемишля, Францішка Дараж, прийшла пішки через відкритий кордон. Вона памятає як її з батьками вивезли до післявоєнної Польщі. Вона приїжджає сюди як тільки є нагода, ба за її словами вона залишила тут серце.
- Я народилася у Нижанковичах, тут була охрещена. У віці 6 років мене з батьками вивезли в сторони Перемишля.

Римсько-Католицька парафія функціонує дякуючи паломникам. Дякуючи їх помочі був відремонтований храм і обладнане помешкання для настоятеля у приміщенні поруч із закристією. З думкою про паломників був відкритий кордон. Мешканці прикордонних місцевостей розраховують на те, що колись тут врешті буде відкрито перехід через кордон.

Фото: nowiny24.pl

Джерело - Львівська архідієцезія з посиланням на rzeszow.tvp.pl

По темі:
Освячення дому сестер-серцянок і впровадження мощей св. Йосифа Пельчара у Рудках
Канонічна візитація парафії св. Валентина в КалушіЗалишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий