Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Програма папських богослужінь на наступні два місяці
15:37 П'ятниця 0 613
3-05-2019, 15:37

Програма папських богослужінь на наступні два місяці

Дві апостольські подорожі, пастирський візит в Італії, пресвітерські свячення в базиліці святого Петра й богослужіння з нагоди важливих дат літургійного календаря: ось програма великих подій, у яких Його Святість візьме участь протягом наступних двох місяців.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Бюро Папських богослужінь оприлюднило програму відправ, які Папа Франциск очолить протягом найближчих двох місяців. У травні, крім богослужінь під час апостольської подорожі до Болгарії й Північної Македонії (5–7 травня), заплановано Месу в базиліці святого Петра у Ватикані в IV неділю Пасхи (12 травня), під час якої Папа вділятиме пресвітерські свячення.

Червень також розпочнеться з апостольської подорожі: від 31 травня до 2 червня Папа Франциск перебуватиме в Румунії. Повернувшись до Ватикану, 8 червня він очолить на площі святого Петра молитовне чування напередодні П’ятидесятниці, а наступного дня, в неділю, відслужить Месу на площі святого Петра. Через тиждень, в урочистість Пресвятої Трійці (16 червня), Папа побуває в італійській дієцезії Камеріно-Сан-Северіно-Марке, постраждалій від землетрусів, і відслужить там Месу. 29 червня він очолить у базиліці святого Петра Євхаристію з нагоди урочистості святих Петра і Павла, під час якої поблагословить паллії для нових митрополитів.

У понеділок, 1 липня, Його Святість проведе консисторію кардиналів для розгляду деяких канонізаційних справ.
Новини з Ватикану 10:02 Четвер 0 142 «Список Пія ХІІ». Папа Пачелі, його помічники і допомога євреям Під заголовком «Список Пія ХІІ» на сторінках «L’Osservatore Romano» з’явилася рецензія на книгу Йогана Ікса, відповідального за історичний архів Відділу Державного Секретаріату Апостольського Престолу в справах стосунків з державами, в центрі уваги якої діяльність Пія ХІІ та його найближчих співробітників у роки, коли нацистське безумство взялося за винищення єврейського народу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.