Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Жінка в Пакистані навернулась з ісламу в християнство: тепер життя її і її сім’ї під загрозою

Жінка в Пакистані навернулась з ісламу в християнство: тепер життя її і її сім’ї під загрозою

В пакистанській провінції Пенджаб жінка, котра вирішила навернутись з ісламу в християнство, отримала погрози смерті, тому тепер була змушена втікати разом з усією сім’єю.
Як розповів християнський захисник в Пакистані Сардар Муштак Ґілл, група екстремістів хоче стратити жінку, її чоловіка та двох дітей. Жінка зараз вагітна третьою дитиною. Вперше жінка отримала погрози від своєї родини, коли вирішила одружитись із християнином.
Конституція Пакистану не передбачає покарання за «віровідступництво», однак карає за богохульство. Віровідступництво (яке є кримінальним правопорушенням, що карається смертю в Афганістані, Ірані, Малайзії, Мальдівах, Мавританії, Нігерії, Катарі, Саудівській Аравії, Сомалі, Судані, Арабських Еміратах та Ємені) карається відповідно до ісламських законів перед федеральними шаріатськими судами.
У 2007 році в Пакистані пропонували запровадити закон, який би карав за віровідступництво: смертну кару для чоловіків і довічне ув’язнення для жінок. Однак, у парламенті відхилили цю пропозицію.
Як розповідають місцеві священики, є багато молодих мусульман, які хочуть прийняти християнство, але, якби вони зробили це відкрито, то кожен мусульманин міг би вважати за своє право їх вбити. Тому є багато так званих «крипто-християн», які таємно навертаються і практикують віру в Христа, інформує Agenzia Fides.
Джерело - Католицький оглядач

По темі:
Відійшла до вічності сестра Рут Пфау, «Пакистанська Мати Тереза»
У Пакистані пацієнт-християнин помер в лікарні через відмову лікаря-мусульманина оглянути хворого
Новини зі світу 300 тисяч розаріїв із радістю та надією виготовили перуанські ув’язнені до візиту Папи Франциска За останні три місяці ув’язнені дванадцяти перуанських в’язниць зробили 300 тисяч розаріїв. Ця спільна ініціатива Національної пенітенціарної служби Перу й архідієцезії Ліми спрямована на те, аби покрити організаційні витрати, пов’язані з візитом Папи Франциска, та дозволити 650 ув’язненим відчути себе учасниками цього свята радості й надії.