Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Звільнено отця Тома Ужунналіла, викраденого терористами в Ємені півтора роки тому
10:37 Середа 0 113
13-09-2017, 10:37

Звільнено отця Тома Ужунналіла, викраденого терористами в Ємені півтора роки тому

Священик Том Ужунналіл, салезіанець, викрадений в 2016 році в Адені (Ємен), звільнений.

Про це повідомив монс. Пауль Хіндер, апостольський вікарій Південної Аравії. На сайті апостольського вікаріату монс. Хіндер дякує всім, хто сприяв звільненню індійського священика і хто невпинно молився про те, щоб отець Том знову знайшов свободу. Єпископ поки утримується від будь-яких подробиць.

Повідомляється, що вирішальний внесок у звільнення викраденого священика вніс уряд Оману.

Отець Том Ужунналіл був викрадений 4 березня 2016 року з притулку для людей похилого віку, яким опікувалися монахині Матері Терези в Адені. Бойовики, імовірно з «Аль-Каїди», вбили чотирьох сестер і ще 12 осіб.

Отець Том народився 57 років тому в Рамапураме, Керала, в католицькій родині. Його рідний дядько, який помер два роки тому, був також салезіанцем, він заснував салезіанську місію в Ємені. На момент нападу отець Том служив в Ємені чотири роки. В даний час він знаходиться в Омані, звідки вирушить до Індії.

Президент Єпископської конференції Індії кардинал Ісаак Клееміс Тоттункал заявив: «Ми сповнені радості та вдячності всім, хто брав участь в процесі звільнення отця Тома, особливо уряду Індії і Керали, всіх людей доброї волі, що підносити молитви про спасіння і звільнення отця Тома».

Джерело - slovo.today з посиланням на Радіо Ватикану
Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 15:24 Середа 0 44 Землетрус у Мексиці: співчуття та допомога італійської організації «Caritas»
Італійський відділ організації «Caritas» опублікував прес-реліз з приводу нового сильного землетрусу, що сколихнув Мексику 19 вересня 2017 р., саме в річницю страшного землетрусу 1985 року.