Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Одну з найбільших мечетей Абу-Дабі перейменували на честь Божої Матері
10:38 Середа 0 1 531
21-06-2017, 10:38

Одну з найбільших мечетей Абу-Дабі перейменували на честь Божої Матері

Одна з найбільших мечетей, розташованих в столиці Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ), місті Абу-Дабі, за рішенням влади країни перейменована на честь однієї з найбільш шанованих християнських святих - Богоматері.
Це рішення, як розповіла державний міністр толерантності ОАЕ Любна аль-Касімі, було прийнято особисто наслідним принцом Абу-Дабі Мухаммедом бен Заїдом Аль Нагаяном.
Раніше відома як «Мечеть шейха Мухаммеда бен Заїда» тепер називається «Мечеттю Марії, матері Ісуса». За словами аль-Касімі, перейменування відомої мечеті, розташованої в одному з центральних кварталів міста, має на меті «об'єднання гуманістичних спрямувань послідовників різних релігій». Держміністр додала, що це рішення йде в руслі загальної соціальної політики країни, спрямованої на мирне співіснування різних релігійних конфесій.


Як вважає священик однієї із західноєвропейських церков, представлених в ОАЕ, о. Томсон, перейменування є свідченням близькості основоположних ідей ісламу і християнства і спільності коренів цих двох світових релігій.
Богородиця повсюдно відзначається мусульманами як земна мати Ісуса, тоді як сам Ісус Христос вважається мусульманами одним з найбільших ісламських пророків.
Джерело - SLOVO TODAY

По темі:
Ватикан та Об’єднані Арабські Емірати підписали дипломатичну угоду
Гість із Ватикану на Зустрічі арабських мислителів
Кардинал Філоні: ми розділяємо з ісламом віру в єдиного Бога, молитву і поклоніння Всевишньому
Новини зі світу 18:01 Вівторок 0 97 20-та річниця «Екуменічної хартії»: єдність, за яку Ісус молився і страждав Христос У заяві з нагоди 20-ї річниці підписання «Екуменічної хартії», очільники Ради Єпископських Конференцій Європи (CCEE) та Конференції Європейських Церков (KEK) висловили прагнення та зобов'язання «зміцнювати церковну єдність через спільні молитви та дії, пропонуючи при цьому своє служіння світові у справі сприяння справедливості та миру».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.