Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Одну з найбільших мечетей Абу-Дабі перейменували на честь Божої Матері
10:38 Середа 0 1 677
21-06-2017, 10:38

Одну з найбільших мечетей Абу-Дабі перейменували на честь Божої Матері

Одна з найбільших мечетей, розташованих в столиці Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ), місті Абу-Дабі, за рішенням влади країни перейменована на честь однієї з найбільш шанованих християнських святих - Богоматері.
Це рішення, як розповіла державний міністр толерантності ОАЕ Любна аль-Касімі, було прийнято особисто наслідним принцом Абу-Дабі Мухаммедом бен Заїдом Аль Нагаяном.
Раніше відома як «Мечеть шейха Мухаммеда бен Заїда» тепер називається «Мечеттю Марії, матері Ісуса». За словами аль-Касімі, перейменування відомої мечеті, розташованої в одному з центральних кварталів міста, має на меті «об'єднання гуманістичних спрямувань послідовників різних релігій». Держміністр додала, що це рішення йде в руслі загальної соціальної політики країни, спрямованої на мирне співіснування різних релігійних конфесій.


Як вважає священик однієї із західноєвропейських церков, представлених в ОАЕ, о. Томсон, перейменування є свідченням близькості основоположних ідей ісламу і християнства і спільності коренів цих двох світових релігій.
Богородиця повсюдно відзначається мусульманами як земна мати Ісуса, тоді як сам Ісус Христос вважається мусульманами одним з найбільших ісламських пророків.
Джерело - SLOVO TODAY

По темі:
Ватикан та Об’єднані Арабські Емірати підписали дипломатичну угоду
Гість із Ватикану на Зустрічі арабських мислителів
Кардинал Філоні: ми розділяємо з ісламом віру в єдиного Бога, молитву і поклоніння Всевишньому
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.