Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Американський концерн зробить папомобіль для Франциска
11:56 П'ятниця 0 50
14-07-2017, 11:56

Американський концерн зробить папомобіль для Франциска

Оргкомітет вересневого візиту Франциска в Колумбію повідомив, що Папа під час відвідування Баготи, Вільявісенсії, Медельїна і Картагени скористається трьома папомобілями.
Для потреб Святого Отця буде переобладнаний «Chevrolet Traverse». Замовлення вже надійшло на завод цієї фірми в столиці Колумбії, повідомляє білоруська редакція «Радіо Ватикану».
На спеціальній прес-конференції були озвучені деякі технічні деталі майбутніх папамобілів. Вони отримають 3,6-літровий двигун потужністю 281 кінська сила. Присутні на зустрічі фахівці заводу пояснили, що під час трансформації в базовій версії повністю змінять дах і кабіну, використовують гартоване скло, якого, однак, не буде по сторонах, щоб Франциск мав можливість більш прямого контакту з людьми. Крім цього, будуть посилені різні елементи автомобіля, в тому числі підвіска і шини, для підвищення комфорту і безпеки.
Під час презентації віртуальної моделі майбутнього папомобіля було підкреслено, що цей транспортний засіб являє собою найкращу технологію, яка забезпечить впевненість і комфорт під час пересування Папи Римського в будь-яких умовах.
Виконавчий директор оргкомітету о. Фабіо Саескан сказав, що «Chevrolet» не тільки дозволить Понтифіку рухатися безпечно і комфортно, але і дасть йому можливість найближчого контакту з віруючими під час поїздок по вулицях чотирьох міст. Крім того, компанія надасть чотири інші автомобілі моделі «Sonic» для папських співробітників.
Франциск відвідає Колумбію 6-11 вересня 2017 г. Ця буде його п'ята поїздка до Латинської Америки. Він стане третім Понтифіком, який прибуде в цю країну - 22-25 серпня 1968 року тут був Павло VI, а 1-7 липня 1986 року - св. Йоан Павло II.
Джерело - Католицький оглядач

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:03 Четвер 0 122 Адвентові традиції Римсько-Католицької Церкви у Святій Землі У Святій Землі відбулися традиційні заходи, пов’язані з початком Адвенту – часу підготовки до Різдва в літургійній традиції Римсько-Католицької Церкви. Ці заходи відбуваються за участі настоятеля Кустодії Святої Землі, францисканської провінції в регіоні, й цього року збігаються зі святкуваннями 800-річчя служіння братів менших на цих теренах.