Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Присвячено тим, хто доніс до нас полум’я живої віри...
12:35 Четвер 0 349
6-09-2018, 12:35

Присвячено тим, хто доніс до нас полум’я живої віри...

Присвячено всім мученикам нашої землі, які, попри переслідування, донесли до нас полум’я живої віри, і всім тим, хто це полум’я сьогодні несе й передає далі.
Багато людей утікає від хреста. Майже кожен хоче бути великим, визначним, але по-людськи: без зусилля, страждань і зречення. Проте християнство неможливо зрозуміти без хреста, як неможливо бути християнином без жертви. Життя людини – це велике змагання з таємницею хреста.


Святий Йоан Павло ІІ, коли прибув до України 2001 року, вказав нам на важкі часи, на приклад по-справжньому християнського життя багатьох священиків і мирян в Україні, які в ХХ столітті пролили свою мученицьку кров за віру.

Є події та люди, про яких ми не можемо забути. Ці люди – це тисячі мешканців нашої землі, а події – їхнє героїчне життя й мученицька смерть. Тому хочемо пройти цією Хресною Дорогою ХХ століття, яка водночас буде освяченням Меморіалу. Це дорога багатьох мучеників-християн в Україні, які вчать нас відважно наслідувати нашого Спасителя Ісуса Христа, Який обіцяє нагороду та вічне щастя лише тим, хто витриває з Ним до кінця.


У складний для України час, у моменти безвиході, коли ще так багато людей не знає Бога, сучасним і наступним поколінням потрібні орієнтири – приклади тих, хто зберіг віру, навіть ціною життя: мужніх синів і доньок нашої української землі, нашої прекрасної подільської землі. Завдяки вірності, відвазі та пролитій крові мучеників, яка стала насінням наступних поколінь християн, ми можемо сьогодні вільно молитись і без страху визнавати віру.


Тому, наслідуючи Христа, ідімо разом із мучениками цією Хресною Дорогою, щоб згодом і ми могли гідно про Нього свідчити повсякденним життям.

о. Павло Вишковський

Фоторепортаж ​​​
Католицький Медіа-Центр

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий