Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Всесвітнім Дням Молоді 2019 передали мощі Йоана Павла ІІ
14:38 Середа 0 57
22-11-2017, 14:38

Всесвітнім Дням Молоді 2019 передали мощі Йоана Павла ІІ

Під час церемонії 17 листопада, що відбулася в польському посольстві при Апостольській Столиці, посол Януш Котанскі передав мощі св. Папи Йоана Павла ІІ послу Панами при Ватикані – Мірославі Росас Варгас.
Ці мощі – подарунок кардинала Станіслава Дзівіша Церкві Панами, що готується прийняти в себе Всесвітні Дні Молоді у 2019 році, інформує CNA.

Папа Йоан Павло ІІ започаткував Всесвітні Дні Молоді в 1985 році, щоб скеровувати в доброму руслі енергію молоді і заохочувати їх брати участь у його заклику до «нової євангелізації».

Перша така зустріч відбулась у Римі в 1986 році, і від тоді проходить що три роки, збираючи мільйони учасників зі всього світу.

Св. Папа Йоан Павло ІІ також створив спеціальний «молодіжний відділ» у Папській Раді у справах мирян, яка координує проведення Всесвітніх Днів Молоді.

Джерело - Католицький оглядач

По темі:
У Панамі проведуть кастинг учасників хору та оркестру Світових днів молоді
Єпископи Венесуели просять Діву Марію визволити країну з «пазурів комунізму»
Єпископи Панами розповіли Папі про приготування до Всесвітнього Дня Молоді 2019

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:03 Четвер 0 122 Адвентові традиції Римсько-Католицької Церкви у Святій Землі У Святій Землі відбулися традиційні заходи, пов’язані з початком Адвенту – часу підготовки до Різдва в літургійній традиції Римсько-Католицької Церкви. Ці заходи відбуваються за участі настоятеля Кустодії Святої Землі, францисканської провінції в регіоні, й цього року збігаються зі святкуваннями 800-річчя служіння братів менших на цих теренах.