Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Зустріч для тих, хто прагне зцілити своє подружжя, у спільноті Сихар
16:23 Вівторок 0 236
4-09-2018, 16:23

Зустріч для тих, хто прагне зцілити своє подружжя, у спільноті Сихар

Якщо ваше подружжя переживає кризу; якщо ви почуваєтеся самотніми й не можете порозумітися з чоловіком чи дружиною; якщо ваші чоловік або жінка пішли віж вас; якщо ви не знаєте, як рятувати своє подружжя, – повірте, для Бога немає нічого неможливого!
 
У середу, 5 вересня 2018 року, о 19:00 в парафії Христа Царя у Хмельницькому (проспект Миру, 55, мікрорайон Виставка), відбудеться зустріч спільноти Сихар.

Кожне «складне» вінчане подружжя можна врятувати!

Мета діяльності членів Спільноти подружжів у кризі «Сихар» – прямування до зцілення сакраментального подружжя, яке переживає кризу. Активно співпрацюючи з Господом Ісусом Христом, у будь-якій ситуації, навіть безнадійній із людського погляду, можна досягти відродження. Адже для Бога нема неможливих речей. Правда про силу Таїнства Подружжя означає, що навіть якщо чоловік і дружина не можуть бути одне з одним і починають мешкати окремо, то їхній шлюб – сакраментальний союз із Богом – триває надалі. Вони залишаються чоловіком і дружиною й саме так стануть перед Богом. Таїнство Подружжя – це дар Бога, Який дає одруженим силу відновлювати свою подружню спільноту в кожній ситуації.

Більше інформації про зустріч: Олена, тел. 097 904 6685.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий